Technika jsme my – automatizace pro profesionály

Společnost Conrad vám jednoduše, rychle a komplexně dodá přesně tu automatizační techniku, kterou potřebujete. Na těchto stránkách najdete vše, co se týká modernizace, rozšíření a také údržby a oprav vašich průmyslových zařízení – společně s užitečnými tipy, novinkami z oblasti techniky a odpovídajících doporučení.

Objevte další témata související s automatizační technikou.

 • Kompletní sortiment předních výrobců 

 • Více než 200 000 produktů pro automatizaci

 • Naše nové produkty a inovace

 • Více než 20 let zkušeností se zákazníky z řad profesionálů

Platforma Conrad Sourcing Platform pro naplnění vašich potřeb v oblasti automatizace

U nás najdete také širokou nabídku vhodného příslušenství

   

Údržba, modernizace a rozšíření vašich zařízení

Požadavky na průmyslová zařízení jsou náročné: Pokud možno vysoký stupeň automatizace a dostupnosti v kombinaci s minimální náročností údržby a oprav – to je předpoklad pro bezchybný chod. Díky modernizaci a flexibilnímu rozšíření lze procesy kdykoliv optimalizovat. Relevantní je kromě faktoru bezpečnosti také dlouhá životnost, rychlé rozpoznání chyby a její odstranění a také nízká spotřeba energie.

Vše od jednoho výrobce

U nás dostanete z jedné ruky vše, co budete potřebovat pro údržbu, opravy, rozšíření a modernizaci vašich automatizovaných výrobních a procesních linek. Včetně nářadí, měřicí techniky a příslušenství, tak abyste mohli minimalizovat doby výpadku vašich zařízení. Efektivní nákupy, kompletní sortiment předních výrobců, nejlepší poradenství a rychlá a spolehlivá dodávka – tomu my ve společnosti Conrad říkáme „One-Stop-Shopping“.

    

   

Úplná transparentnost dat při digitalizaci

Digitální revoluce je v plném proudu. Mobilní a cloudová výpočetní řešení, průmyslová internet věcí, Průmysl 4.0, umělá inteligence a učící se stroje do budoucna utvářejí průmyslové prostředí a v následujících letech je zcela promění. Digitalizovaná zařízení a skříňové rozvaděče signifikantně zvyšují efektivitu a významně přispívají ke zvýšení produktivity, snížení nákladů a také ke zvýšení flexibility, bezpečnosti a transparentnosti během výroby.


Transparentnost dat

Lze tak například vytvořit popis stavu zařízení s plnou transparentností dat. Díky tomu lze monitorovat spotřebu energie, snižovat náklady na energie nebo zvyšovat kvalitu sítě. Společnost Conrad vám nabízí veškerý relevantní sortiment pro zvýšení vašeho stupně digitalizace z jednoho zdroje – od PLC přes senzory až po průmyslové počítače a řešení pro průmyslový Ethernet.

   

Konstrukce speciálních strojů, přesně na míru vašim požadavkům

Komprimace jednotlivých pracovních procesů ve speciálním stroji jako kompaktní automatizační jednotky zajišťuje efektivní automatizační procesy na základě optimalizace ploch, stavenišť, dob taktu a nákladů.

Kompletní sortiment známých značek

Společnost Conrad vás podpoří širokým sortimentem při integraci vašich automatizovaných procesů – v rámci ručního nebo automatizovaného provozu nebo při výměně stávajících procesů speciálními stroji. Společnost Conrad má k dispozici kompletní sortiment celé řady známých výrobců. 3D tisk na zakázku, který poskytujeme ve spolupráci s naší partnerskou firmou Protiq, nabízí kompletní spektrum aditivní výroby v průmyslové kvalitě pro splnění vašich individuálních požadavků.

   

Doporučujeme

    

   

Novinky pro vás

S ohledem na neustálý technický vývoj je nutné trvale sledovat důležité inovace v oblasti automatizační techniky. Zde najdete přehled stále důležitějších témat s ohledem na budoucnost.

   

Naše nové produkty a inovace v oblasti automatizace

Conrad inspiruje a zaměřuje se na inovace

 • Kompaktní řízení s I/O v jednom pouzdru konstrukce REG

 • Zásuvná úroveň propojení

 • Kontrolér s operačním systémem Linux v reálném čase

 • Jasný světelný obraz pro maximální viditelnost, který vylučuje nedorozumění

 • Různé režimy, světelné obrazy a tóny pro všestranné použití

 • Robustní průmyslový design proti UV záření a vlivům prostředí

 • Vysoká funkčnost v průmyslovém prostředí

 • Vysoká konektivita

 • Nejvyšší variabilita ve vytváření aplikací

 • Komunikace přes různé protokoly

 • Určení pozice přes komunikaci GNSS/GPS

 • Výměna dat přes komunikaci LOGO!

   

    

Automatizační technika pro vzdělávací zařízení

Také pro vzdělávací zařízení máme vhodná řešení, jak žáky a studenty při vyučování hravou formou seznámit např. se senzorikou a řídicí technikou a jak ji použít.

Automatizace budov pro soukromé domy

Zapínání poplašného zařízení z dovolené, ovládání topení cestou domů nebo jednoduše vypnutí světel v celém domě jedním kliknutím. Využijte automatizaci budov také v soukromé sféře a jednoduše a pohodlně ovládejte svou domácnost prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.

   

Nejlepší dodavatelé

Významné značky v oblasti automatizace

   

Vhodné příslušenství pro váš automatizační projekt

Měřicí technika

Prediktivní zamezení výpadkům vašeho zařízení nebo výrobních linek.

Vybavení provozu

Vybavení pro provoz, sklad nebo kancelář.

Spotřební materiál

Spotřební materiály pro opravy vašich strojů a zařízení vždy k dispozici.

Instalační technika

Instalační technika pro modernější a progresivnější elektroinstalace.

Dodavatel vybavení pro automatizaci – s Tru Components

Společnost Tru Components se zabývá již delší dobu produkty, které jsou využívány v automatizační technice. Pozornost zaměřuje zejména na příslušenství a dbá vždy na to, aby produkty obstály při praktickém používání a usnadňovaly práci.

  

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing