Kabely v metráži

V rámci našeho servisu kabelové metráže nabízíme přizpůsobení kabelů a hadic přesně podle vašich požadavků. Vy tak můžete profitovat z rychlého dodání, které je pro firmu Conrad typické, a to bez dodatečných nákladů. Z více než 6 400 druhů kabelů, hadic a příslušenství, které máme v nabídce, si můžete vybrat přesně takový produkt, jaký potřebujete.

Individuální délky kabelů? Dodá Conrad!

Pokud jste našli v internetovém obchodě Conrad požadovaný produkt, jednoduše zadejte potřebný počet metrů a my pro vás zařídíme jeho individuální přizpůsobení. Protože při instalaci často potřebujete také příslušenství ke kabelům, najdete u nás také velké množství těchto produktů – například hadice s opletem, smršťovací hadičky nebo spirálové hadice. Také ty jsou k dispozici ve formě metráže a můžete si objednat přesnou délku.

Platíte tedy pouze za to, co pro svůj projekt skutečně potřebujete, a nemusíte se starat o zbytky kabelů, které byste jinak museli uskladnit. Tuto službu poskytujeme bez jakékoliv přirážky.

Objevte náš sortiment kabelů

Více než 2 000 druhů jednožilových kabelů, např.: licny, dvojité licny, vysokoteplotní kabely, autokabely atd.

Více než 2 700 druhů vícežilových kabelů, např.: síťové kabely, kabely pro vlečné řetězy, koaxiální kabely, vysokoteplotní kabely, instalační kabely, ploché páskové kabely atd.

Více než 1 200 produktů v oblasti hadic, např.: izolační hadice, hadice s opletem, spirálové hadice, smršťovací hadice atd.


Dosud jste nenašli to, co jste hledali, nebo potřebujete kabel pro nějaký velmi speciální účel? Další kabely a hadice najdete v příslušných kategoriích, do kterých se dostanete prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Zde najdete kabely k počítačovým komponentům, k běžnému kancelářskému vybavení až po sítě a spoustu dalších oblastí. Vše v délce, kterou potřebujete pro své účely.

Kabely a vodiče »