Archiv katalogů

NAŠE PRIVÁTNÍ ZNAČKY
Kvalita a skvělé ceny

Datum vydání: 03/2023 / Počet stran: 12

Optimalizujte náklady s privátními značkami od Conrada Přes 100.000 produktů v nabídce.

Výběrem produktů naší vlastní značky vynikající kvality optimalizujete náklady vaší společnosti. Naše privátní značky byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a dlouholetými zkušenostmi v oboru, v některých případech více než 40 let.


CONRAD SOURCING PLATFORM
Více než jen zásoby

Datum vydání: 02/2023 / Počet stran: 4

Rok 2023 je pro nás výjimečný. Conrad slaví 100. narozeniny! Je za námi dlouhá cesta plná vzrušujících zážitků a vývoje naší Conrad Sourcing Platform a před námi je množství nápadů, které chceme realizovat, abychom vám ještě lépe pomohli vybrat a dodat ty nejlepší technologie a elektronické vybavení. A bez dárků by to nebyly ty pravé narozeniny! U příležitosti výročí naší společnosti chceme poděkovat našim zákazníkům za projevenou důvěru a poskytnout 100 produktů za výhodné ceny.

Oslavte s námi naše narozeniny!


VYSOKÉ NÁKLADY NA ENERGIE?
Ušetřete s našimi produkty

Datum vydání: 10/2022 / Počet stran: 8

Růst cen elektřiny, vysoká inflace a rostoucí náklady ostatních veřejných služeb vedly mnoho domácností, drobných živnostníků i velkých podniků k aktivnímu hledání způsobů, jak snížit svou spotřebu. Stačí pár změn a naše účty budou menší a komfort všedního dne mnohem větší. Ve společnosti Conrad máme správná řešení pro zlepšení energetické těsnosti, sledování spotřeby energie nebo snížení plýtvání vodou.


UŠETŘETE NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ

Datum vydání: 09/2022 / Počet stran: 4

Náklady na vytápění jsou jedním z největších výdajů v rozpočtu. Topná instalace využívající moderní řešení pro řízení distribuce tepla poskytuje zvýšený komfort při současném snížení nákladů. Seznamte se s řídicími systémy vytápění, ventilace a klimatizace. Nainstalujte si energeticky úsporné radiátorové hlavice ovládané aplikací přes Bluetooth nebo Wi-Fi a termostaty s denním a týdenním programem, se kterými bude ovládání topení extrémně jednoduché.


TECHNIKA JSME MY
Automatizace pro profesionály

Datum vydání: 08/2022 / Počet stran: 9

Ve společnosti Conrad dostanete z jednoho zdroje vše, co potřebujete pro údržbu, opravy, rozšíření a modernizaci vašich zařízení. Conrad nabízí také vhodná řešení pro modernizaci jakékoli koncepce skříňového rozvaděče. Společnost Conrad vás podpoří při integraci automatizovaných procesů, jako je například optimalizace ploch a nákladů.


DODÁVÁME VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE

Datum vydání: 05/2022 / Počet stran: 16

Z našeho logistického centra ve Wernbergu dodáváme do více než 150 zemí. Náš sklad je plně automatizovaný a nabízí 44.000 paletových míst a distribuuje 50.000 balíků denně (ve špičce až 75.000). Bezpečná manipulace s produkty dle nejvyšších standardů kvality (EPA, ESD) je u nás samozřejmostí! Sklad je vybaven až 10 km dlouhým skladovým pásem a poskytuje 100.000 m² skladového prostoru. Logistické centrum nabízí také řadu dalších služeb speciálně pro potřeby našich firemních zákazníků.


40 LET VOLTCRAFT
Spolehlivost a přesnost

Datum vydání: 04/2022 / Počet stran: 12

Během čtyř desetiletí dobře vyrobené a inovativní produkty VOLTCRAFT, jako jsou elektrická a environmentální měřicí zařízení, síťové a laboratorní napájecí zdroje, nabíječky, baterie, akumulátory a endoskopy, prokázaly svou hodnotu tím, že se staly volbou produktových designérů, vědců, dodavatelů, servisních techniků, studentů, učňů, technologických nadšenců a šikovných domácích kutilů.