Platforma Conrad Sourcing. Více než jen zásoby!


Zajistěte, aby všechny vaše technologické potřeby byly splněny rychlými a bezproblémovými nákupy a službami na jednom místě. Conrad Sourcing Platform nabízí sortiment více než 1 000 000 produktů od známých značek. Využijte výhod naší řady produktů, od základních prvků až po kompletní řešení. Poskytujeme vše, co vaše společnost potřebuje k dosažení svých cílů.

Pomáháme zefektivnit a zprůhlednit váš nákupní proces. Díky naší komplexní nabídce můžeme najít řešení eProcurement plně přizpůsobené potřebám podniků všech velikostí.

Vaše výhody s platformou Conrad Sourcing

Více než 1 000 000 produktů

Ve společnosti Conrad neustále rozšiřujeme naši nabídku o výrobky od předních výrobců. Proto se můžete vždy spolehnout, že dokážeme vyhovět všem vašim technologickým potřebám. Simple. Fast. Comprehensive.

Individuální řešení

Potřebujete nákupní řešení šitá na míru vašim potřebám? Naše řešení eProcurement usnadní práci na dálku, distribuovanou práci a zjednoduší procesy nákupu jakéhokoli podniku.

 

Profesionální servis 

Naši obchodní technici a zástupci v terénu vám vždy rádi pomohou vybrat ty správné produkty a díly. Naši poradci vám pomohou posunout vaše nakupování na vyšší úroveň.

 

Neustálé technické inovace

Spolu s našimi dodavateli a partnery na trhu se snažíme představit nové trendy v rámci našeho programu „Zaměření na technologii“, díky kterému můžeme nabídnout společnostem nejnovější produktová řešení.

Conrad Sourcing Platform je nejlepší řešení

Získáte rychlé a snadné odpovědi a řešení na všechny vaše problémy.

 Snadno najdete a objednáte, co hledáte.

S námi můžete splnit všechny své technické potřeby. Bez ohledu na to, zda mluvíme o produktech, službách nebo integraci s vaším nákupním systémem.

Seznamte se s platformou Conrad Sourcing

  • Téměř 100 let technických zkušeností

  • Výjimečně široký a všestranný sortiment

  • Řešení eProcurement na míru

Zaregistrujte se hned a staňte se součástí úspěšného příběhu platformy Conrad Sourcing Platform!

Další důležité informace a odpovědi na vaše otázky

Najděte odpovědi
na vaše otázky!

Podpora při výběru řešení eProcurement

Prozkoumat nyní
Conrad Sourcing Platform!