CONRAD – PROCUREMENT. SIMPLE. FAST. COMPREHENSIVE

Že je podnikání stále složitější? Právě proto je zjednodušujeme. Nákupní platforma Conrad je pro vás tím nejlepším řešením, protože vám jednoduše a bez problémů poskytne odpovědi na všechny vaše otázky a výzvy.

Nabízíme pohodlný nákup od jednoho dodavatele, který pro vás zajistí vše, co potřebujete. Je to jednoduché. Pochopili jsme, co je pro vás důležité – a uděláme vše pro to, abyste si to mohli pořídit co nejjednodušeji! Proto naše nákupní platforma kryje veškeré vaše technické a provozní potřeby – jednoduše, rychle a komplexně. Aby váš byznys úspěšně rostl.

Jednoduché, protože...

...díky konsolidaci dodavatelů snadno ušetříte procesní náklady a v každém okamžiku si udržíte přehled – díky našemu jedinečnému sortimentu produktů.

...Vám díky našim řešením eProcurement nabízíme celou řadu výhod prostřednictvím elektronických katalogů a vázanosti nabídek. Ušetříte tak čas i náklady.

...zajišťujeme nejen produkty. Díky našemu rozsáhlému portfoliu služeb je nyní nakupování jednoduché jako nikdy předtím.

Ať už potřebujete cokoliv, my to zajistíme

Conrad Sourcing Platform. Víc než jen nákup.

Díky naší nákupní platformě kdykoliv pokryjete veškeré své technické a provozní potřeby. Pohodlné nakupování od jednoho dodavatele vám nabízí přístup k více než 1 000 000 produktů. Získáte tak rychle, bez komplikací a spolehlivě vše, co pro své podnikání potřebujete – od jednotlivých náhradních dílů až po vysoké počty kusů.

Více informací ›