Služby pro firmy

Conrad jako profesionální obchodní partner umožňuje jak plánování a realizaci dodávek v předstihu, tak i realizaci konkrétních aktuálních potřeb. Naše řešení vám pomohou kontrolovat a automatizovat všechny nákupní procesy.

Nákupní řešení šitá na míru

Moderní řešení eProcurement

Conrad nabízí řešení usnadňující elektronické nakupování, zajišťující úsporu času, plnou kontrolu nad výdaji a řadu možností přizpůsobených potřebám zákazníků.

EDI

Elektronická výměna dokumentů je budoucností obchodu. Pro více informací navštivte stránku nebo kontaktujte naše velkoobchodní oddělení »

Platba na fakturu se splatností

Nabízíme možnost platby na fakturu se splatností. Je přidělována po individuálním jednání se zákazníkem a závisí na objemu a pravidelnosti nákupů. Pokud chcete využít této možnosti, kontaktujte naše velkoobchodní oddělení »

OCI/Punch out

Zjednodušte váš nákupní proces. Pro více informací navštivte tuto stránku nebo kontaktujte naše velkoobchodní oddělení »

eKatalog

Pro váš interní IS jsme schopni připravit elektronický katalog. Pro více informací navštivte stránku nebo kontaktujte naše velkoobchodní oddělení »

Žádost o cenovou nabídku (RFQ)

Výpočet cenové nabídky - zpracujeme pro vás cenovou nabídku pro jednorázové i pravidelné odběry (nad 5.000 Kč vč. DPH). Nabízíme rychlé zpracování a výběr alternativních produktů.

Speciální služby, které urychlují dosažení vašich cílů

Termínované objednávky

Objednávky a dodávky podle vašich potřeb - naplánujte si objednávky a dodávky jednotlivých produktů a faktur v požadovaném termínu a dle vašich potřeb do své firmy.

Kalibrační služba

Spolehlivé výsledky měření. Objednejte si u nás kalibrace ISO nebo DAkkS. V Conradu najdete také širokou škálu kalibrovaných přístrojů.

Centrum dokumentace

Archiv dokumentů Conrad: Jedno místo pro všechny vaše informace.

Plakáty do škol

Nejen pro technicky zaměřené školy nabízíme zdarma výukové plakáty, které si můžete nalepit například na dveře učebny nebo na zeď. 

Dodávka do 48 hodin

Zboží doručujeme prostřednictvím služby PPL do 2 pracovních dnů. Až 75 % zásilek objednaných do 12 hodin jsme schopni doručit do dalšího pracovního dne (platí pro produkty skladem).

Kabely v metráži

V rámci našeho servisu nabízíme přizpůsobení kabelů a hadic přesně podle vašich požadavků. V nabídce máme více než 6 400 druhů kabelů, hadic a příslušenství.

Služba pro DPS (PCB)

Virtuální výroba ještě před objednáním: V pořádku hned napoprvé a za požadovanou cenu.