STATICKÉ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ SYSTÉM

✔ Snadná integrace s vaším objednávkovým systémem

✔ Koordinovaný, pevný ceník a sortiment

✔ Frekvence jednotlivých aktualizací podle požadavků uživatele

Neustálé aktualizace, fixní ceny, stálý sortiment - transparentní nákup

Elektronický katalog je přizpůsobená nabídka připravená pro vaši společnost ve formě souboru XML nebo CSC/XLSX. Vaše společnost je může implementovat do svých interních systémů pomocí vyhrazeného softwaru nebo za účasti externího operátora, jako jsou Ariba, Oracle, Simple System a Mercateo.

eKatalog nabízí snadný způsob, jak zefektivnit a zvýšit transparentnost nákupních procesů, díky neustále rostoucímu sortimentu s neustále se měnícími cenami a aktualizacemi. Podporujeme všechny datové formáty jako BMEcat, CSV, XLS a mnoho dalších.

Zefektivněte své procesy a ušetřete čas i peníze za nákupy.

Stále ceny

Ceny ve vašem eKatalogu jsou pevné do příští aktualizace. Intervaly můžeme přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Digitální, bezpečný a certifikovaný

eKatalog je k dispozici v různých formátech, jako je BMEcat, cif nebo csv. Jsou možné klasifikace, jako jsou všechny populární verze eClass a UNSPSC, a také datové formáty jako BMEcat, CSV, TXT, XLS a Datanorm.

Dynamizace přes API

Můžeme dynamizovat váš statický adresář pomocí API (Application Programming Interface). To vám umožní vyhledávat požadované informace o produktu prostřednictvím živé komunikace. Přenos dat probíhá téměř v reálném čase.

Odborné poradenství

Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem správného řešení E-Procurement a pomohou s konfigurací systému.


 eKatalog je personalizovaná nabídka přizpůsobená systému vaší společnosti

Conrad Sourcing Platform

Více než jen zásoby. Poskytujeme vhodná produktová a nákupní řešení, která vaše firma potřebuje k rozvoji a řešení technologických výzev. Cokoli potřebujete, my to zajistíme!

Dozvědět se více ›

Služby Conrad

Všechny služby na jednom místě pro vaše podnikání, od kalibrační služby, přes termínované objednávky až po rychlou poptávku.

Dozvědět se více ›