YOUR SOURCING PLATFORM - pro technologie a elektroniku

Vaše podnikání se mění, je stále komplexnější a rychlejší. Vliv techniky je přitom stále větší. Potřebujete rychlou technickou podporu. Vaše stroje se nesmí zastavit jen proto, že chybí nějaký díl. Potřebujete někoho, na koho se můžete kdykoli a kdekoli spolehnout. Proto jsme zde pro vás – YOUR SOURCING PLATFORM.

 
 

Vaše výhody s platformou Conrad Sourcing

Více než 750 000 produktů

Ve společnosti Conrad neustále rozšiřujeme naši nabídku o výrobky od předních výrobců. Proto se můžete vždy spolehnout, že dokážeme vyhovět všem vašim technologickým potřebám. Simple. Fast. Comprehensive.

Individuální řešení

Potřebujete nákupní řešení šitá na míru vašim potřebám? Naše řešení eProcurement usnadní práci na dálku, distribuovanou práci a zjednoduší procesy nákupu jakéhokoli podniku.

Osobní péče

Naši odborníci vám vždy rádi poradí. Poskytujeme technickou podporu na nejvyšší úrovni díky kvalifikovaným prodejním technikům pracujícím v kanceláři zákaznických služeb. Naši zaměstnanci vám pomohou posunout vaše nákupy na vyšší úroveň.

Neustálé technické inovace

Spolu s našimi dodavateli a partnery na trhu se snažíme představit nové trendy v rámci našeho programu „Zaměření na technologii“, díky kterému můžeme nabídnout společnostem nejnovější produktová řešení.

 

Conrad Sourcing Platform je nejlepší řešení

Simple

Protože obdržíte jednoduše a bezproblémově odpovědi a řešení na všechny vaše výzvy, před kterými momentálně stojíte.

Fast

Protože to, co potřebujete, naleznete bez námahy, jednoduše to objednáte a rychle obdržíte.

Comprehensive

Protože u nás naleznete pokrytí pro všechny své technické potřeby. Ať už se jedná o produkty, služby nebo individuální řešení.

 

Seznamte se s platformou Conrad Sourcing

 Téměř 100 let technických zkušeností
 Výjimečně široký a všestranný sortiment
 Řešení eProcurement na míru

Zaregistrujte se hned a staňte se součástí úspěšného příběhu platformy Conrad Sourcing Platform!

Přidej se teď  

 

 

Informace a pomoc