Conrad Sourcing Platform komplexní nakupování na jednom místě

Každá společnost musí ve své každodenní činnosti čelit nesčetným výzvám. Jednou z nejdůležitějších oblastí je zajištění přiměřeného zásobování pro provádění technických úkolů. Komplexní stroje, zařízení, správa budov, dílna, sklady, výzkum a vývoj nebo spolehlivé IT a administrativní systémy - všechny tyto prvky musí spolehlivě fungovat, aby zajistily hladký chod společnosti. 

Platforma Conrad Sourcing pomáhá čelit této výzvě. Naše neustále se rozšiřující řada produktů zajišťuje dodávku veškerého spotřebního materiálu. Přizpůsobená řešení pro zadávání zakázek navíc zvyšují efektivitu procesu zadávání zakázek prostřednictvím konsolidace dodavatelů a dalších funkcí.

Conrad Sourcing Platform poskytuje všechna technická řešení, která vaše společnost potřebuje

  • Více než 1 000 000 produktů pro společnosti všech velikostí ve všech průmyslových odvětvích

  • neustále se rozšiřující sortiment přidáváním nových dodavatelů

  • Sortiment předních značek je zárukou nejvyšší kvality

  • Díky kontaktům s dodavateli a výrobci z celého světa nabízíme možnost objednání potřebného vybavení mimo naši běžnou nabídku


Your Sourcing Platform. Víc než jen zásoby.

Conrad Sourcing Platform nabízí správná řešení pro všechny technologické výzvy, kterým čelí vaše podnikání. Využijte výhody naší řady produktů, od základních prvků až po kompletní řešení. Poskytujeme vše, co potřebujete pro své podnikání - rychle, snadno a spolehlivě.

Více informací