Hledáte řešení pro automatizaci domácnosti?

Zapněte alarm z vaší dovolené, topení na cestě domů nebo jednoduše jedním kliknutím zhasněte všechna světla v domě. Domácí automatizaci můžete využívat i v doma a ovládat svůj domácnost snadno a pohodlně přes chytrý telefon, tablet nebo PC. K tomu potřebujete produkty a technologie, které vás bez problémů podpoří!

Se společností Conrad máte na své straně partnera, který dodává různá řešení a možnosti od výrobců. Užijte si chytrou interakci.

   

Automatizujte s LOGO! – nyní také s cloudovým připojením

© Siemens AG 2020. Alle Rechte vorbehalten.

LOGO! již léta přesvědčuje rozmanitými funkcemi pro individuální řešení. Rozsáhlé síťové a rozšiřující možnosti se vyplatí i v domácí automatizaci. Díky tomu jsou perfektní volbou pro rychlou, nekomplikovanou a prostorově úspornou realizaci vašich projektů.

Ať už se jedná o vytápění, klimatizaci, osvětlení, zavlažování, kontrolu přístupu, zabezpečení a alarmy, pohybové senzory nebo pohodlné ovládání bazénu: LOGO! otevírá překvapivě široké možnosti pro automatizaci.

S logickými moduly řady LOGO! 8.3 vyplývají z přímého cloudového připojení nové příležitosti a výhody. Snadno outsourcujte velké množství dat, bezpečný přenos dat z cloudu AWS do LOGO! přes protokol TLS, ovládání nezávislé na místě a přístup k datům – to vše umožňuje LOGO! 8.3 možné. Jako úvod do domácí automatizace s cloudovým připojením lze stav osvětlení a funkcí alarmu vyvolat prostřednictvím webové stránky a podle potřeby zapínat a vypínat.

Zobrazení stavu sepnutí osvětlení, zda jsou otevřená nebo zavřená okna, poloha dveří a zda byl spuštěn alarm, nabízí větší zabezpečení vašeho domova. Další příklad pochází ze sektoru zemědělství. Monitorování a ovládání několika mobilních kurníků s LOGO! se stává ještě jednodušší a efektivnější díky cloudovému připojení.

Funkce, jako je osvětlení, otevírání a zavírání klapek nebo kamerový dohled nad hnízdy, stejně jako krmení, lze automatizovat a upravovat prostřednictvím webové stránky. Pokud nastanou určité podmínky a chyby, farmář je upozorněn prostřednictvím cloudu. Historická data lze navíc ukládat a vizualizovat v cloudu. LOGO! a cloud umožňuje farmáři snadno rozšířit své podnikání o další kurníky – cloudové řešení jednoduše roste s nimi.

© Siemens AG 2020. Alle Rechte vorbehalten.

     

       

        

Automatizace domácnosti se společností Eaton

Nebylo by hezké mít možnost jednoduše přidat nové ovladače pro světla, žaluzie, spotřebiče nebo ventilační otvory tam, kde zrovna nemáte vypínač?

Pokud vás náklady, nepořádek nebo potíže spojené s renovací odradily od provedení těchto změn, zde je lepší alternativa: balíčky Eaton GO WIRELESS

Tyto balíčky, které jsou navrženy tak, aby přidávaly bezdrátové funkce kamkoli ji potřebujete, lze nainstalovat rychle a levně jedním z našich kvalifikovaných instalačních partnerů. Jsou vhodné i pro stávající budovy i pro novostavby.


 

 

 

Tyto produkty lze kdykoli rozšířit například o funkce jako časovače nebo hlavní vypínač. Vše lze rozšířit. Co kdybyste to všechno mohli ovládat z jedné aplikace, která vás povede k chytřejšímu, zelenějšímu a bezpečnějšímu domovu? Zjistěte to s našimi přizpůsobenými balíčky GO WIRELESS.

   

Připojte se univerzálně a bez nářadí – v různých instalačních prostředích

Řada připojovacích svorek 221 s mnoha variantami dělá elektroinstalaci jednoduchou, rychlou a bezpečnou.

Páka nahoru, žebřík dovnitř, páka dolů! Bez ohledu na to, zda se jedná o instalace v budovách, v zařízeních nebo v prostředí s nebezpečím výbuchu – řada připojovacích svorek WAGO 221 s pákou umožňuje snadnou, rychlou a bezpečnou elektroinstalaci pevných, jemných drátů a lankových vodičů. Novinka v portfoliu: průchozí konektor s páčkou.

 

Kromě známých a osvědčených připojovacích svorek COMPACT řady 221 spojuje nyní nový průchozí konektor všechny známé výhody připojovacích svorek řady 221 v tenkém provedení: univerzální připojení vodičů, které díky páková technologie je zcela bez nářadí a díky průhlednému krytu nabízí viditelně bezpečný kontakt vodiče. Široká škála řešení příslušenství navíc umožňuje jeho použití nejen ve známých instalačních aplikacích s malými nároky na prostor, ale také otevírá širokou škálu nových: například laboratorní a testovací nastavení, stejně jako výrobní testovací pole, připojení svítidel ve stropních podhledech, prodlužování reproduktorových kabelů, ale také propojovací krabice v průmyslových aplikacích.

Držte palce – další zajímavá témata ze světa automatizační techniky