Dálková správa & průmyslový Ethernet

Díky dálkové správě si udržíte přehled a ušetříte zdroje. Chyby jsou spolehlivě rozpoznány na dálku a mohou být v závislosti na použití neodkladně opraveny. Vše na dálku a bez drahého a časově náročného cestování sem a tam.

Aby byla data dostupná v reálném čase, je na místě nezbytné příslušné kabelové propojení a přenos signálů. Pro mnohé aplikace je nutný průmyslový Ethernet. Ten se liší od běžného Ethernetu vyšší přenosovou rychlostí, rozšířenou komunikací na úrovni vedení, řízení a senzoriky. Navíc jsou komponenty robustnější a méně náchylné ke znečištění.

  

Dálkový přístup a dálková správa

Řešení Ewon nabízejí vícevrstvé bezpečnostní využití, jsou certifikované podle ISO 27001, zkoušené NVISO a mají plně integrované IT bezpečnostní standardy.

 

Zachovejte si přehled

Z důvodu omezení cestování v době koronavirové pandemie nabývají řešení pro dálkovou správu nejen u konstruktérů strojů, ale také u provozovatelů zařízení většího významu než kdykoliv předtím.

Díky efektivnímu a trvale udržitelnému řešení dálkové správy od firmy Ewon můžete vytvořit jednoduché a bezpečné spojení VPN u každého PLC – kdykoliv chcete a kdekoliv si přejete. Díky tomu získají konstruktéři strojů a jejich uživatelé rychlý přístup ke stavovým informacím, stejně jako přehled o jejich strojích. Na několik málo kliknutí si můžete vyvolat data v reálném čase z PLC nebo HMI, tak aby chyby mohly být opraveny rychle a bez přítomnosti přímo na místě.

Důležité klíčové ukazatele vašich stojů a zařízení lze monitorovat a analyzovat, tak aby bylo možné reagovat proaktivně a provádět například prediktivní údržbu. Prostřednictvím lokálního cloudového dashboardu můžete přistupovat k celé řadě užitečných klíčových ukazatelů, díky nimž lze přijímat ještě fundovanější rozhodnutí. Pokud je nutný zásah, jsou vydána alarmová hlášení.

  

Průmyslová datová komunikace od firmy LAPP

Řešení Ewon nabízejí vícevrstvé bezpečnostní využití, jsou certifikované podle ISO 27001, zkoušené NVISO a mají plně integrované IT bezpečnostní standardy.

Správné řešení pro každou aplikaci

Již dnes vede digitalizace k neustálému zvětšování objemu dat ve výrobních halách.

Díky tomu Ethernet, který se už stal standardem v prostředí kanceláří, nabývá na významu také v průmyslové oblasti. Výzva pro průmyslová datová vedení spočívá v tom, jak garantovat spolehlivé, nicméně stále vyšší toky dat v drsném průmyslovém prostředí. 

Vedení jsou mnohdy milionkrát ohýbána ve vlečných řetězcích nebo jsou vystavována agresivním médiím či vysokým teplotám.

Díky zapojení procesů automatizace u našich zákazníků jsme neustále nuceni nacházet inovativní přístupy při řešení jejich nejdůležitějších budoucích výzev. Proto našim zákazníkům nabízíme velký výběr komponentů a systémových řešení pro automatizaci továren, budov a procesů.

Řešení techniky automatizace od společnosti LAPP zahrnuje kompletní systémy kabeláže a připojení pro síťové propojení úrovně senzorů, akčních členů a řízení až po systému kontroly toku zboží.

Řešení Ewon nabízejí vícevrstvé bezpečnostní využití, jsou certifikované podle ISO 27001, zkoušené NVISO a mají plně integrované IT bezpečnostní standardy.

  

Spolehlivý přenos dat

Propojení součástí průmyslových zařízení je přítomné téměř ve všech segmentech trhu. Cílem přitom je spolehlivě, jednoduše a efektivně realizovat datovou komunikaci a konfiguraci komponentů automatizační techniky od provozní úrovně až po úroveň vedení.

Komponenty Weidmüller jsou perfektním řešením propojení pro datovou komunikaci mezi zařízeními, která komunikují přes Ethernet. Disponují různými vlastnostmi a certifikacemi, takže se optimálně hodí pro celou řadu průmyslových aplikací.

EcoLine Unmanaged Switches

Unmanaged Switches řady EcoLine se vyznačují velkou variabilitou a vysokou hospodárností. Mohou být používány v širokém rozmezí teplot od –40 °C do +75 °C, což umožňuje provoz jak v rámci výrobních zařízení, tak i v provozu.

  • Prostorově úsporné díky kompaktní velikosti

  • Flexibilní a perspektivní díky slotům SFP

  • Spolehlivý a robustní design

Servisní rozhraní FrontCom® & Outlets

Ethernetová propojovací technika poskytuje optimální řešení pro infrastrukturu vašeho stroje nebo zařízení. Pokrývá celé spektrum potřebných aplikací: Konektory RJ45 & USB, nosné lišty nebo servisní rozhraní, vše z jednoho zdroje. 

Servisní rozhraní FrontCom® Micro je ideální pro přístup k datům přes RJ45 nebo USB, FrontCom® Vario integruje hned několik funkcí v jednom sytému. Vhodná kombinace je zvolena jednoduše z nejrůznějších datových, signálních a napájecích modulů.

Další zajímavá témata ze světa automatizační techniky a pneumatiky