Molex

Vytváření spojení pro život

Molex věří v sílu vytváření spolupráce. Jako globální lídr v oblasti řešení konektivity přináší Molex technickou dokonalost, důvěryhodné vztahy a jedinečný závazek kvality a spolehlivosti, aby pomohl zákazníkům napříč průmyslovými odvětvími zlepšit životy. Společnosti Molex důvěřují její zákazníci již více než 80 let a nabízí prvotřídní odborné znalosti v oblasti designu, výroby a portfolio více než 100 000 inovativních produktů. Děláme víc, než jen vyvíjíme řešení. Vytváříme spojení pro život.

Představované produkty

Napájecí konektory od Molex: řada Fit

Produktoví inženýři potřebují napájecí konektory, které umožňují určitou flexibilitu. Pro řešení těchto potřeb nabízí řada Fit od Molexu barevná pouzdra s izolovanými kontakty, zajištěním polohy terminálu (TPA), pozitivním uzamykáním a připojením bez hrdla.

Proč konektory Molex Fit?


Kategorie produktů

USB konektory

Ucelená řada produktů Molex USB nabízí širokou škálu možností, pokud jde o typ konfigurace, orientaci, použitou techniku pájení a typ instalace, určenou pro zařízení odolná proti stříkající vodě, reverzibilní funkce, napájení, vysoké rychlosti přenosu dat a spolehlivé připojení.

FFC/FPC konektory

Šířka a hloubka konektorů Molex FFC/FPC umožňuje nejlepší kombinaci spolehlivosti signálu, kompaktnosti, širokého rozsahu rozměrů obvodu a dostupného výběru stylu kabelu na trhu.

Napájecí konektory

Všestranná řada napájecích konektorů Molex pokrývá jmenovité hodnoty až 350 A a je k dispozici v různých variantách, aby vyhovovala potřebám všem průmyslovým odvětvím.

D-Sub konektory

Dlouho zavedená řada konektorů D-Sub ve standardních, smíšených a vysokohustotních provedeních včetně konfigurací krytu a kabelů pro širokou škálu aplikací.


Wire-to-board

Molex nabízí širokou škálu řešení typu wire-to-board pro celou řadu od vysokoproudých až po mikrominiaturní aplikace.

Board-to-Board

Molex dodává kompletní řadu pinových a zásuvkových systému board-to-board vhodných pro mikrominiaturní, vysokorychlostní, vysokohustotní a vysokoproudé aplikace, včetně stohovatelných, středních, ultranízkoprofilových, úhlových a specifických variant pro desky.

Zásuvkové moduly

Efektivní výrobní procesy umožňují nákladově efektivní moduly plug and socket s vysokým výkonem a spolehlivostí pro širokou škálu rychlostí přenosu dat LAN.

Krimpovací kontakty

Dostupné pro širokou škálu nejběžněji používaných typů konektorů Molex.


Antény

Od konceptu po hotový výrobek jsou RF antény Molex na klíč kompaktní, vysoce výkonné a dostupné v různých formách pro všechny běžné síťové protokoly a frekvence.

Instalace

Vysoce kvalitní krimpovací nástroje Molex zajišťují bezchybné zakončení a zároveň splňují specifické požadavky každého jednotlivého produktu Molex.

Výroba kabelů

Inženýři Molex navrhují širokou škálu typů kabelů OTS (Off-The-Shelf) a kabelových svazků, včetně zalisovaných, utěsněných a odolných variant, vhodných pro všechna průmyslová odvětví.

Průmyslové konektory

Odolná a vysoce spolehlivá řešení konektivity značky Brad™ jsou jedním z pilířů strojírenství a průmyslové automatizace.


Videa


Produktové brožury