Plné nasazení – zejména mobilní

Provádíte-li opravy a údržbu přímo u zákazníků, musíte spoléhat na nejkvalitnější nářadí, chcete-li svou práci dělat dobře. Díky chytrým společníkům a digitálním pomůckám se můžete směle postavit jakékoliv výzvě.

   

Testo – digitální montážní pomůcky, váha na chladivo a aplikace

Tým provádějící servis a údržbu chladicích zařízení a tepelných čerpadel

Protože je používání chladicích zařízení spojené s vysokou spotřebou surovin, je mimořádně důležité provozovat zařízení profesionálně a efektivně. Se zajištěním hladkého provozu zařízení vám pomohou produkty značky Testo – spolehlivě splní veškeré měřicí úlohy v oblasti chladicí techniky. Navíc je díky nim práce efektivní a pohodlná jako nikdy dříve.

Regulace chladicího zařízení: díky bezdrátové souhře montážních pomůcek testo 557s, 550s a 550i se Smart Probes a testo Smart App pro měření tlaku, teploty a vlhkosti.

Plnění chladicího zařízení: díky bezdrátové souhře nové váhy na chladivo testo 560i a inteligentního ventilu testo Smart App a montážních pomůcek pro plnění podle hmotnosti chladiva, přehřívání a podchlazení.

Vyprazdňování chladicích zařízení: díky bezdrátové souhře testo 552i a testo Smart App pro měření vakua bez použití kabelů a hadic.

   

Knipex – instalace potrubí a elektroinstalace

Řezání trubek

Řezné nástroje KNIPEX pro práci s trubkami všeho druhu mají jedno společné: Byly vyvinuty přesně pro příslušný typ trubky, usnadňují práci díky minimální vynaložené síle, sjednocují více pracovních kroků v jednom nástroji, jsou inovativní a flexibilně použitelné.

Díky trubkořezu KNIPEX na kompozitní a plastové trubky lze řezat trubky z hliníkových slitin a plastů až do průměru 26 mm s vynaložením až o 60% menší síly než při použití běžných nůžek. Řezání a zkosení v jednom kroku – s využitím trubkořezu KNIPEX DP50. Perfektní pomocník pro instalatéry řeže plastové trubky o průměru 32, 40 nebo 50 mm o síle stěny až 2,4 mm. Se speciálními trubkořezy KNIPEX TubiX® XL  lze provádět perfektní řezy u měděných, mosazných a ocelových trubek o tloušťce stěny do 2 mm a průměru 6 až 76 mm (1/4" až 3").

Elektrická instalace

Maximální přesnost, nejvyšší možná bezpečnost nebo jednoduše perfektní základní vybavení pro každého elektrikáře – to všechno najdete v produktovém portfoliu firmy KNIPEX.

Sada nářadí podle normy VDE značky KNIPEX je synonymem bezpečnosti, užitečnosti pro uživatele a kvality. Vysoce kvalitní základní sada pro práci na elektrických zařízeních se skládá z izolovaných kombinovaných kleští, kleští štípaček a plochých kleští. KNIPEX NexStrip® garantuje enormní úsporu času, protože tento univerzální nástroj zvládá stříhání, odizolování a krimpování. Technika krimpování dnes patří mezi nejspolehlivější, nejvšestrannější a nákladově nejvýhodnější způsoby spojování. Samonastavitelné krimpovací kleště pro koncové objímky kabelu pro spolehlivé šestihranné slisování koncových objímek kabelu a koncových objímek kabelu twin s rozšířenou kapacitou umožňují nanejvýš přesnou a nekonformní práci při maximálním pohodlím při obsluze.

   

Wera 2go

Compact - Clever - Wera – vhodné nářadí vždy po ruce

Proč je někdy tak těžké najít ten správný nástroj? Důvodem je skutečnost, že nás často obtěžuje, když s sebou musíme nosit mnoho nástrojů a těžké kufříky na nářadí. Proto jsme naše nářadí a sady nářadí navrhli tak, aby bylo univerzálně použitelné a aby bylo snadné je brát s sebou na místo výkonu práce. Naše řešení: Kompaktní nástroje a sady nářadí Kraftform v textilních pouzdrech. Například rukojeť, do které lze nasazovat nástroje s různými profily. Kompaktně uložené a ochráněné v lehkých a odolných textilních pouzdrech. K tomu patří různé sady nářadí a uživatelské sady, díky nimž lze provádět mnohé práce s jen jednou sadou.

Plechové kufříky, jak je známe z minulosti, k jejichž přenášení potřebujete nejméně jednu ruku, lze nyní nahradit kompaktními boxy a taškami. Výrazně snížená hmotnost sady velmi usnadňuje přenášení. Kompaktně – Clever – Wera.

   

Voltcraft – měřicí technika pro opravy a údržbu u zákazníků

Vášeň pro špičkovou techniku a vysokou kvalitu, již více než 40 let. Společnost VOLTCRAFT nabízí široké spektrum profesionální měřicí techniky, z oblasti napájení a nabíjecí techniky. Zvláštní požadavky jsou kladeny na mobilní měřicí techniku pro vyhledávání chyb přímo na místě. Dlouhé doby provozu při napájení z baterií nebo akumulátorů při jakékoliv intenzitě osvětlení nebo speciální vlastnosti, které zjednodušují vyhledávání závad a zkracují doby oprav. Společnost VOLTCRAFT zahrnula do vývoje mobilní měřicí techniky požadavky z praxe, tak aby vám pomáhala při vaší každodenní práci.

Ještě širší výběr pro vás

Nejlepší značky v oboru

Doplňkové služby, které vám pomohou uspět