VOLTCRAFT

Profesionální měřicí přístroje za nejlepší cenu - JIŽ 40 LET

Značka Voltcraft nabízí zařízení pro profesionály, jako jsou multimetry, nabíječky, laboratorní zdroje energie, pyrometry, přístroje pro měření energie, osciloskopy a mnoho dalších.

Zařízení značky Voltcraft splňují vysoké standardy kvality na evropském trhu a jsou ideální pro každodenní práci v laboratoři, dílně a především v průmyslových závodech, které vyžadují zařízení s vysokou spolehlivostí a přesností. 

Nabídka téměř 1 500 produktů umožňuje také výběr zařízení pro diagnostiku a kontrolní činnosti v mnoha průmyslových odvětvích.

Voltcraft - aktuální akce

Potřebujete profesionální přístroje v oblasti měřicí techniky?

Značka VOLTCRAFT nabízí inovativní technologie. Vybírat můžete z širokého sortimentu multimetrů, nabíječek, laboratorních zdrojů, pyrometrů, přístrojů na měření energie a osciloskopů. Tyto přístroje jsou perfektní pro každodenní práci v laboratoři i v dílně a především v náročných průmyslových provozech, kde je vyžadována vysoká přesnost. Měřicí přístroje VOLTCRAFT  jsou určeny pro diagnostiku, montážní práce a průmyslové provozy a splňují vysoké standardy kvality na evropském trhu.

Vsaďte na produkty VOLTCRAFT – přesné, bezpečné a snadno použitelné!

    

  

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist