Wera - špičkové ruční nářadí

Spolehlivé profesionální ruční nářadí  vám může práci nejen ulehčit, ale i zrychlit.

Mnoho populárních a dnes již standardních řešení, které zlehčují práci profesionálům, pocházejí z dílny Wera a jsou jejich vlastními patenty.

Mezi ty nejznámější patří například imbusový klíč. Díky vysoce kvalitním materiálům, ergonomickému tvaru, ochraně proti vyklouznutí z ruky či bezpečné práci pod napětím, je možné nástroje Wera úspěšně použít i při těch nejnáročnějších montážních a servisních pracích.


Tato společnost vyvinula nástroje jako jsou  nástrčné klíče Zyklopočkové klíče Joker a je také licencovaným výrobcem nářadí se systémem Torx, tedy klíčů a šroubováků ve tvaru šesticípé hvězdy.

Ruční nářadí Wera se neustále vyvíjí, a proto je vybaveno systémem značení "Take it easy", díky kterému je mnohem snazší najít ten správný model.

Na našem e-shopu můžete vybírat z více než 3 000 produktů značky Wera a proto věříme, že i pro vás se najde ten správný produkt.

Nejprodávanější produkty značky Wera

Sortiment produktů Wera

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist

Podobné produkty