KNIPEX - nástroje pro profesionály

Společnost Knipex se soustředí pouze na jednu skupinu produktů a tím dosahuje zřejmých výhod, pokud jde o kvalitu a výsledný výkon všech jejich výrobků. Proto je dnes Knipex předním světovým leadrem v oblasti výroby kleští. S kleštěmi značky Knipex pracují řemeslníci ve více, než 100 zemích světa a tento trend i nadále roste. Výkon, provozní životnost a ergonomie těchto nástrojů jsou přizpůsobeny vysokým nárokům a očekávání profesionálů. 

K výrobě jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály a moderní výrobní technologie. Program Knipex zahrnuje asi 1000 produktů a umožňuje tak vždy optimální výběr pro konkrétní aplikaci – dokonce i pro dnešní moderní aplikace, jako jsou solární a větrné systémy a oblast letectví. Nářadí Knipex se vyrábí výhradně v Německu a to ekologicky a společensky udržitelnými metodami. Zaměstnanci ve výrobní hale ve Wuppertalu zajišťují osobní přidanou hodnotu – od ručního kování až po balení jednotlivých výrobků. Technickou výhodu zajišťují neustálým vývojem a konstrukcí vlastní výrobní technologie.

Novinky

Kombinované kleště

Odizolovací kleště

Ploché, kulaté kleště

Štípací kleště boční

Skřipcové kleště

Kleště na pojistné kroužky

Štípací kleště

Monierovy kleště

SIKO kleště

Speciální kleště

Pinzety

Nůžky a štípací kleště na kabely

Krimpovací kleště

Sada krimpovacích kleští

Odizolovací kleště

Příslušenství pro skříně, rozvaděče

Sady nářadí

Kufry na nářadí

Jisticí pomůcky

      

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist