Nářadí, které inspiruje

Pro nás je „Made in Germany“ výzvou: inovace byly vždy součástí naší firemní filozofie. Známe své trhy a zákazníky, vyvíjíme řešení pro nové výzvy. Proto vám nabízíme přesně to, co potřebujete. Od klasických ručních nástrojů až po řešení síťových nástrojů.“

Výhody momentových klíčů STAHLWILLE


Systém ohýbacích tyčí

Mechanické momentové klíče STAHLWILLE se vyznačují systémem s nízkým opotřebením. Na rozdíl od běžných momentových klíčů se spirálovými pružinami není ohýbací tyč v nezatíženém stavu předepnuta, takže není nutné nastavovat pružinu na „0“.


Dvojitý signál zastavení

Mechanické momentové klíče dávají jasně znatelný akustický signál při dosažení nastavené hodnoty. Toho je dosaženo spuštěním spínacího systému.


Rychlé nastavení

Rychlé a snadné nastavení točivého momentu. V závislosti na modelu lze uvolňovací moment nastavit rychle a bezpečně pomocí snadno ovladatelného nastavovacího prvku s vybráním pro palec nebo kroužkem se stupnicí."

Produktová nabídka

Momentové klíče

Nástrčné klíče a nástroje

Ploché a očkové klíče

Sady nástrčných klíčů

Ráčny

Sady šroubováků

Šroubováky s utahovacím momentem

Kufry na nářadí

Topsellery

28-dílná sada nástrčných klíčů 1/4"

S touto sadou získáte velmi kvalitní nástroje pro profesionální použití. Kromě ráčny 1/4 obsahuje tato sada běžný výběr nástrčných klíčů, nástavců a bitů."

4-dílná sada ráčnových kombinovaných klíčů

Sada ráčnových kombinovaných klíčů obsahuje klíče velikosti 10, 13, 17 a 19 v odolné rolovací tašce. Perfektní volba pro kutily i profesionály.

MANOSKOP® 721QR/20 QUICK

Pomocí momentového klíče můžete bleskově nastavit požadovaný utahovací moment a přesně dotáhnout šrouby i matice."

Vybrané produkty

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist