GEDORE. Jedna značka - dvě silné linie

Značka GEDORE znamená nejvyšší kvalitu, výkon a spolehlivost a nabízí řešení pro každého, kdo potřebuje vysoce kvalitní, inteligentně vyrobené nástroje, které podporují bezpečnost.

Od roku 2018 nese skupina GEDORE pod světoznámou značkou dvě produktové řady: GEDORE a GEDORE RED. Tímto způsobem výrobce plní slib GEDORE nabídnout každému zákazníkovi ten správný ruční nástroj pro jeho individuální požadavky a potřeby.

GEDORE splňuje požadavky průmyslu a obchodu: s vysoce kvalitními nástroji, které často překračují standard, se zakázkovými a speciálními produkty. Se zavedením druhé produktové řady GEDORE RED se spojily potřeby výroby, kvality a trhu. Se zaměřením na to podstatné a inteligentním přístupem k řešení nabízí GEDORE RED spolehlivé profesionální nástroje, které jsou moudrou volbou pro kutily, aniž by slevovali z požadované kvality.


GEDORE představuje univerzální, ucelenou řadu prvotřídních nástrojů, speciálních nástrojů a – na přání zákazníka – individuálních řešení pro rozmanité, bezpečné, profesionální aplikace v průmyslu a řemesle. Výrobky představují osvědčenou kvalitu GEDORE, která v některých případech přesahuje i normu DIN.


GEDORE red kombinuje filozofii kvality s inteligentním přístupem k řešení a zaměřením na to nejdůležitější. Produkty jsou zaměřeny na uživatele, kteří oceňují spolehlivé nástroje, chytrá řešení a hodnotu dobré značky.

GEDORE. Tradiční výrobce s jedním z nejširších sortimentů v Evropě.

      

Nejprodávanější z řady Gedore RED

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist