40 let VOLTCRAFT – čerpání a plánování vašeho rozpočtu

Téměř všechny podniky, školy a úřady své investice plánují.

V prvním čtvrtletí lze nový rozpočet využívat flexibilně. Ve druhém čtvrtletí se rozpočet upravuje podle aktuálních výkonnostních ukazatelů dané organizace. Počínaje třetím čtvrtletím se přechází na plánování rozpočtu na následující rok – co se nenaplánuje, nemůže být v následujícím roce zrealizováno. A ve čtvrtém čtvrtletí se všechno točí kolem smysluplného vyčerpání zbývajících rozpočtových prostředků.

Díky vynikajícímu poměru cena/výkon vám značka VOLTCRAFT pomůže dosáhnout plánovaných rozpočtových cílů v kterékoliv z uvedených fází. Zvýšený výkon představuje před koncem roku pro váš podnik nebo úřad s ohledem na zbývající rozpočtové prostředky nemalou výhodu.

Společnost VOLTCRAFT napomáhá kontrole nákladů v celé řadě odvětví. Platí to pro jednotlivá oddělení, která si musejí hlídat náklady na veškeré vybavení měřicími přístroji, ale také pro investice, které pokryjí více pracovišť najednou. Úspora nákladů na jedno zařízení se při komplexním přístupu násobí.

Podívejme se na následující tři příklady. Jsou ukázkou nejrůznějších možností, jak lze co nejefektivněji využít daný objem prostředků.

Měřicí technika pro rozpočet od 6.000 do 20.000 Kč

Atraktivní investice

Tento rozsah čisté ceny může být zajímavý pro vaše roční daňové odpisy. V tomto rozmezí obecně najdete možnosti investic do vybavení laboratoří a pro poskytování služeb, které mohou představovat atraktivní alternativu k jiným značkám. 

   

   

Zajímavé možnosti investice pro Váš byznys do 25.000 Kč

Zajímavá řešení pro vaše podnikání

Také v rozmezí od 20.000 do 25.000 Kč najdete u společnosti VOLTCRAFT zařízení s vynikajícím poměrem cena/výkon. Při dalším nákupu se můžete rozhodnout, jakou protihodnotu chcete za své peníze získat.

VOLTCRAFT FG-31602T generátor funkcí 1 µHz až 160 MHz, 2kanálový

 • Výstupní frekvence do 160 MHz (sinusová vlna)
 • Vysoká výstupní amplituda
 • Vertikální rozlišení 14 bit
 • LED dotyková obrazovka 800 x 600
 • Četné druhy modulace
 • Arbitrární tvorba signálu

Oba kanály lze jak naklonovat, tak i naprogramovat zcela nezávisle na sobě. Jednoduše a efektivně pomocí dotykové obrazovky.

   

Vybavení většího počtu pracovišť najednou

Novinky pro váš vozový park

Síťové napětí pro pracovní přístroje nebo vysoce efektivní nabíjecí technika pro mobilní zařízení. Obzvláště při mobilním používání na cestě za zákazníky přináší efektivní zásobování energií značné výhody. Nabíjecí zdířky výrobců automobilů většinou neodpovídají aktuálnímu stavu techniky. Důsledkem je nekonečně dlouhé nabíjení.

Dovybavte si svůj vozový park nejmodernější rychlonabíjecí technikou. Díky sinusovým měničům frekvence můžete získávat proud ze zásuvky u všech vašich vozidel. 

Menší cenové výhody u jednotlivých produktů se při dovybavení celého vozového parku rychle zněkolikanásobí.

Standard USB-C je perspektivní. Nabíjejte nyní veškerá zařízení až se 100 W.

Moderní notebooky mají už dnes USB-C zdířku pro data i nabíjení. V kanceláři nebo doma napájí váš notebook dostatkem energie dokovací stanice. Přípojky USB-B, zabudované ve vozidle, ale nejsou schopné poskytovat dostatečný výkon pro nabíjení notebooků.

Díky standardu Power Delivery si koncové zařízení s nabíjecím zařízením předem vykomunikuje nejefektivnější řešení pro nastavení nabíjecího napětí a nabíjecího proudu. Automaticky. Pokud vaše starší koncové zařízení ještě nedisponuje standardem Power Delivery, nemůže se nic stát. Nabíjecí port pak zůstane na standardní rychlosti nabíjení pro USB – a nabíjení trvá déle.

 • Vstupní napětí 12 nebo 24 V/DC
 • Power Delivery 3.0
 • Maximální výstupní výkon 100 W
 • Dva výstupy USB-C
 • Jeden výstup USB-A
 • Paralelní používání USB-A a USB-C
 • Připojení k cigaretovému zapalovači
 • Pro notebooky (max. 100 W) a smartphony
 • Výstupní napětí a proudy na kabelu USB-C: 5/9/12/15 V/DC, 3 A; 20 V/DC, 5 A; max. 100 W
 • Přípojka USB-C™: 5/9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; max. 30 W
 • Přípojka USB-A: 5/9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; max. 30 W
 • Ochrana před zkratem a ochrana proti přetížení

Zákaznická střediska – elektrická měřicí technika v každodenním použití mimo závod

Jednotný nákup znamená konstantní kvalitu pracovních prostředků pro všechny zaměstnance zákaznického střediska. Měřicí přístroje VOLTCRAFT často překonávají očekávání. Pokud vybavíte všechny zaměstnance zároveň, ve srovnání s jinými značkami výrazně ušetříte díky výhodným cenám. Vyplatí se provést porovnání.

Investice do oblasti logistiky

Monitorování vzduchu, měření teploty, vlhkosti a jejich případný zápis. Stejně, jako je tomu u počítacích a jiných vah, také v logistice si málokdy vystačíte jen s jedním přístrojem. Mnohem častěji se stejné přístroje používají paralelně na různých místech.

   

Kancelářská pracoviště si zaslouží nejmodernější nabíjecí techniku

Ne všichni zaměstnanci docházejí do kanceláře každý den. Velkou úlohu dnes hraje práce z domova. Pro kancelářské práce se vyplatí pořízení moderní nabíjecí techniky se standardem Power Delivery.

Objevte více témat