Výstavy, veletrhy, konference

Proběhlé akce

Conrad ukázal na veletrhu AMPER nový kabát

Autor: Denisa Vodrážková, 11. duben 2023

Conrad se účastnil 29. Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. 


Autor: Denisa Vodrážková, 31. květen 2022

Na stánku jsme představili přes 150 produktů z oboru měřicí techniky, automatizace, síťových zdrojů, 3D tisku... 


Autor: Denisa Vodrážková, 22. říjen 2019

Letos se konal již 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně a my z Conrad Electronic jsme byli poprvé jeho součástí. Celkem pět dní plných výstav, konferencí i workshopů navštívilo více než 80 000 lidí nejen z České republiky, ale i zahraničí. Jak to vypadalo u nás na stánku a co jsme si pro návštěvníky veletrhu připravili? To se dozvíte z našeho nového videa.


Autor: Denisa Vodrážková, 13. červenec 2019

O víkendu ve dnech 22. až 23. června se Conrad zúčastnil svátku všech makerů, veletrhu Maker Faire Prague. Návštěvníci stánku si vyzkoušeli malé roboty, 3D tisk a zájem vzbudilo také vyhlášení vítězů prvního ročník soutěže Conrad Maker Challenge na hlavním pódiu. 


Autor: Denisa Vodrážková, 1. duben 2019

A už je to zase tady! Brzký ranní budíček, sraz v 8:00, naložení dodávky a hurá směr Brno. Po deváté ranní vyrážíme s kolegy z Prahy, abychom během montážního dne připravili stánek, rozmístili produkty a byli, jak se říká, „ready“.


Autor: Denisa Vodrážková, 15. duben 2018

Conrad se stal partnerem 26. ročníku elektrotechnické výstavy Sonepar v Hradci Králové. Ve dnech 5. – 6. září na již tradiční akci, kde se sešli odborníci na elektrotechniku z celé České republiky, předvedl mimo jiné produkty vlastních značek, jako je Voltcraft či Toolcraft.


Autor: Conrad tým, 9. červenec 2018

Conrad se v posledním červnovém víkendu zúčastnil Maker Fairu, festivalu kreativity a inovací, který podporuje všechny makery, což jsou vlastně novodobí kutilové 21. století. A kdo jsou vlastně makeři? Všichni bastlíři, kutilové, kreativci, nadšenci do vědy a techniky, ale také designu a umění.


Autor: Conrad tým, 9. červenec 2018

Máme za sebou 26. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2018, kde jsme představili nejen stávající produkty z kategorií laboratorní techniky, měřicí techniky a IoT, ale také novinky v oblasti 3D tisku, multimetrů a pájecí techniky. Velkým lákadlem pro návštěvníky byly 3D tiskárny Renkforce.