Conrad představil to nejlepší na elektrotechnické výstavě Sonepar

Autor: Denisa Vodrážková, 17. záři 2018

Conrad se stal partnerem 26. ročníku elektrotechnické výstavy Sonepar v Hradci Králové.

Ve dnech 5. – 6. září na již tradiční akci, kde se sešli odborníci na elektrotechniku z celé České republiky, předvedl mimo jiné produkty vlastních značek, jako je Voltcraft či Toolcraft.

Elektrotechnická výstava v Hradci pro nás byla skvělou příležitostí potkat se s našimi firemními zákazníky, získat od nich zpětnou vazbu a představit jim novinky z našeho sortimentu. Na stánku o rozloze 24 m² jsme letos vystavili více než 130 vybraných výrobků. V současné době máme na českém e-shopu v nabídce přes 250 tisíc produktů, a tak bylo opravdu z čeho vybírat. Mimo jiné si zákazníci vyzkoušeli novinku, digitální proudové kleště s multimetrem VOLTCRAFT VC-740 E naší značky. Milovníci 3D tisku si přišli na své s 3D tiskárnou Flashforge Dreamer Dual. Ta zvládne vytisknout objekty s vysokým rozlišením, její výkonná jednotka extrudéru a všestranná uzavřená tisková komora navíc umožňují při tvorbě využívat širokou řadu materiálů. Celková koncepce stánku byla navržena právě tak, aby si návštěvníci výstavy mohli produkty nejen prohlédnout, ale také sami vyzkoušet. Připravili jsme pro ně tematické celky z oblasti měřicí techniky, nářadí, automatizace, 3D tisku a ochranných pomůcek.

Říká Denisa Vodrážková z týmu marketingu.

Conrad se výstavy zúčastnil potřetí. Elektrotechnické vychytávky představilo dalších více než 100 vystavovatelů, mezi nimi například firmy Schneider Electric, Legrand, ABB, OEZ nebo Phoenix Contact.

Galerie