Inovativní technologie pro mobilní budoucnost

Inovativní a spolehlivá technika je nezbytnou součástí efektivních pracovních procesů. Vedle předmětu podnikání našich zákazníků chápeme také další aktuální výzvy. Nejen v soukromé sféře, ale také v podnikání se elektromobilita prosazuje stále silněji a stává se relevantní součástí každodenního života. Společnost Conrad je v této oblasti kompetentním partnerem a nabízí vše potřebné, počínaje vhodnou nabíjecí technikou, přes průmyslové drony pro zjednodušení nejrůznějších úloh až po aplikaci Conrad Connect – zkrátka rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních produktů pro techniku vašich budov.

 

Elektromobilita Drony Conrad Connect


Nejmodernější technika pro zachování zdravých životních podmínek

Vedle předmětu podnikání našich zákazníků chápeme také další aktuální výzvy. Společnost Conrad je pro vaši firmu tím správným partnerem při plnění aktuálních požadavků v oblasti udržitelnosti a technologií šetřících zdroje surovin. Rychlá, spolehlivá a účinná nabíjecí technika je nezbytným předpokladem pro zajištění a maximalizaci disponibility vozidel. Mobilní nabíjecí stanice a chytrá řešení kabelů a adaptérů vám poskytují flexibilitu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Díky inteligentnímu a škálovatelnému řízení nabíjení a zatížení dosahují moderní nabíjecí stanice a nástěnné boxy maximální účinnosti. To jsou ty nejlepší předpoklady pro trvale udržitelné a nákladově optimalizované využívání elektromobilů pro průmysl, řemesla i domácnosti.

Pro ještě vyšší bezpečnost a flexibilitu

S nabíječkou JUICE BOOSTER 2 můžete nabíjet kdekoliv na světě, nezávisle na elektrické přípojce – vždy s maximální rychlostí, automaticky správně a maximálně bezpečně.

JUICE BOOSTER 2 je mobilní 22kW nabíjecí stanice, kterou lze díky speciálně vyvinutému nástěnnému držáku použít rovněž jako nástěnný box. Díky široké nabídce adaptérů mohou řidiči a řidičky elektromobilů bez starostí nabíjet kdekoliv na světě, z jakékoliv domácí či průmyslové síťové zásuvky. Ta se přes JUICE CONNECTOR – což je propojovací konektor, vyvinutý původně pro kosmická plavidla, přes který lze přejíždět – propojí s nabíječkou JUICE BOOSTER 2. Nabíječka plně automaticky rozpozná, jaký nabíjecí výkon lze využít. Díky tomu je proces nabíjení extrémně spolehlivý a odolný vůči výpadkům. Pro ještě pohodlnější cestování lze JUICE BOOSTER 2 využívat také jako nabíjecí kabel pro veřejné nabíjecí stanice.

Představované produkty:

 

 

Zjednodušení úloh v průmyslu

Díky dronům s kamerovými senzory lze nyní nasnímat, zadokumentovat a zhodnotit škody na budovách a zařízeních ze vzduchu. Na rozdíl od klasických inspekcí byly dosud vizuální prohlídky těžko přístupných oblastí, zejména ve velkých výškách, enormně nákladné. Většinou bylo nutné použít pracovní plošiny, postavit nákladné lešení nebo najmout lezce – a často i více osob. To všechno lze nyní pomocí dronů zajistit bezpečněji, rychleji a konečně i cenově výhodněji.

Vysoce kvalitní produkty jako DJI Mavic 2 Enterprise jsou vybavené četnými „vychytávkami“, které zlepšují jejich výkon, tak aby dokázaly při každém použití přesně zaznamenat všechny detaily. Díky tomu jsou profesionální drony všestranně použitelné a ideálně se hodí k vyhledávání pohřešovaných osob, k inspekci elektrických vedení, k ochraně životního prostředí, stejně jako k použití v zemědělství.

DJI Enterprise Advanced pro firmy

Mavic 2 Enterprise Advanced je všestranné a kompaktní zařízení. Je vybavené četnými inovacemi, které zlepšují jejich výkon, tak aby dokázalo při každém použití přesně zaznamenat všechny detaily. Kromě vysokého rozlišení termokamery a videokamery disponuje také funkcí 32násobného digitálního zoomu. Ve spojení s modulem RTK je možné jeho polohování s přesností na centimetr. 

Radiometrické termosnímky s vysokým rozlišením.
Mavic 2 Enterprice Advanced o hmotnosti při startu 909 g je v segmentu průmyslových dronů jedním z nejlehčích strojů. Díky své konstrukci nezabere po složení mnoho místa. Přenosné zařízení je připravené k použití za méně než jednu minutu a díky vysokým rychlostem stoupání a klesání je lze využít i v těch nejsložitějších podmínkách.

Představované produkty:

Váš úspěšný vstup do oblasti Facility Management na základě IoT

V budovách se dnes uplatňuje čím dál více navzájem síťově propojených zařízení. Zajišťují kvalitnější monitoring, služby přizpůsobené potřebám, větší komfort a vyšší bezpečnost. Nabídka příslušné techniky je ovšem stejně různorodá jako budovy samotné.

Naše IoT aplikace Conrad Connect, která propojuje nejrůznější systémy, nabízí firmám v segmentu Facility Management snadný způsob, jak centrálně monitorovat nejrůznější navzájem propojená zařízení v budově. Kromě toho lze řadu činností zautomatizovat podle individuálních požadavků, počínaje individuálním oznamováním, přes vystavování servisních ticketů až po automatizované doobjednávání spotřebního materiálu apod. Conrad Connect lze pojmenovat zcela individuálně, podle vašich požadavků (Whitelabeling), takže můžete směrem ke svým zákazníkům vystupovat coby poskytovatelé řešení. Uživatelsky přívětivou IoT platformu lze navíc snadno nainstalovat a perfektně přizpůsobit prostředí ve vaší firmě i bez specifických IT znalostí.

Výhody pro vás:

Centrální platforma pro zařízení IoT v budově

 Univerzální

 Nejsou nutné specifické IT znalosti

 K dispozici jako aplikace White Label

 

Zjistěte více o Conrad Connect  

 

Relevantní pro následující cílové skupiny:

 Poskytovatelé služeb Facility Management

 Bytové správy

 Řízení budov

 Firmy zajišťující opravy a údržbu

Představované produkty:

Další zajímavá témata:

Podívejte se na inovativní řešení pro moderní budovy. 

Více informací »

Více o našich aktuálních nabídkách a akcích.

Více informací »