Spolehlivá kontrola? Měřicí technika pro vaši budovu, na kterou se můžete spolehnout.

Profesionální řízení a správa budov je základem pro hladký průběh výroby, resp. pro hladké fungování. Aktuální témata jako spotřeba energie, snižování nákladů na vytápění, měření budov nebo kontrola klimatu v místnosti sem patří stejně jako údržba a opravy budov a zařízení.

  • Měřicí a analyzační přístroje, zkoušečky a technika pro měření parametrů životního prostředí, měřiče nákladů na elektřinu

  • Speciální technika termokamer pro kontrolu ztrát energií

  • Pevně instalovatelná měřicí technika, např. pro skříňové rozvaděče

Měřicí technika Fluke ii900 průmyslová akustická kamera – jednodušší detekce netěsností

Kvůli netěsnostem v systémech stlačeného vzduchu se na celém světě ztrácí 40 procent energie v této formě. Ztráty energie a výpadky způsobené nízkým tlakem vzduchu vedou na celém světě ke vzniku ztrát v miliardách korun. Dřívější metody lokalizace úniků vzduchu v průmyslu byly časově náročné a vyžadovaly zaškolení. Největší překážkou byla skutečnost, že bylo nutné zařízení vypnout – což vedlo ke snížení produktivity a zvýšení nákladů. Konečně máme k dispozici lepší řešení. Vítejte v budoucnosti detekce netěsností. 

Přenosná průmyslová akustická kamera fluke ii900 disponuje díky uspořádání několika mikrofonů rozšířeným detekčním polem a umožňuje servisním týmům rychlou a přesnou lokalizaci úniků vzduchu, plynu a vakua v systémech stlačeného vzduchu, dokonce v hlučném prostředí. Nová technologie SoundSight™ byla vyvinuta speciálně pro hlučná prostředí ve výrobě. Její obsluha je jednoduchá a rychle zvládnutelná. Na LC dotykovém displeji o úhlopříčce 17,8 cm (7 palců) je snímaný obraz překrytý znázorněním zvuku SoundMap™, aby bylo možné rychle lokalizovat místo úniku. Díky jednoduchému, intuitivnímu uživatelskému rozhraní mohou technici vymezit akustické frekvence úniku, a tím odfiltrovat zvuky na pozadí. Během několika hodin dokáže tým zkontrolovat celé zařízení – za provozu a za plného zatížení. Konečně dokážete jednoduše a rychle zjistit, které opravy úniků vzduchu jsou nutné, tak abyste zabezpečili efektivní provoz a snížili náklady na energie. Obrázky lze uložit a exportovat pro účely dokumentace. Už nikdy se nestane, aby si úniků vzduchu nikdo nevšiml.

   

Měřicí přístroje Fluke v prostředí Car III

Zjistěte, který digitální multimetr Fluke je pro vás ten nejlepší. Výběr správného digitálního multimetru je důležitý, protože se přístroje používají v průmyslovém prostředí.

    

Měřicí technika Flir – pro lokalizaci vlhkosti

S měřicím přístrojem Flir MR277 lze rychleji lokalizovat problémy způsobené vlhkostí.

Pro prověřování budov z hlediska problémů s vlhkostí je za normálních okolností nutné, aby si osoba, která prověřování provádí, přinesla potřebné pomůcky – měřič vlhkosti, psychrometr a termokameru. MR277 je první systém pro inspekci budov od firmy FLIR, který v sobě spojuje výhody infračerveného navádění při měření (Infrared Guided Measurement, IGM) a našeho patentovaného multispektrálního dynamického zobrazování (MSX) s pokročilými snímači okolí, tak aby vám pomohl při rychlé lokalizaci problémů, jejich jasné identifikaci a rychlé dokumentaci. Pomocná technologie měření IGM a laserové ukazovátko izolují oblast, ve které můžete použít integrovaný snímač vlhkosti pro neinvazivní měření nebo externí sondu pro invazivní měření. Díky automaticky vypočteným hodnotám okolního prostředí a snímači teploty/vlhkosti, který lze vyměnit přímo na místě, umožňuje zařízení MR277 rychlé dokončení prací, a tedy zkrácení výpadků na nezbytné minimum. Prostřednictvím METERLiNK® se můžete propojit s externími zařízeními a použít FLIR Tools® pro zlepšení vyhledávání chyb a zpracování dokumentace.

   

Měřicí technika STABILA – tak měří opravdoví profesionálové

Potřebujete nářadí, na které se můžete při práci na staveništi za jakéhokoliv počasí spolehnout?

Přesně takové nářadí vyrábí firma STABILA už od roku 1889. Přesné měření a vysoká přesnost nářadí je – jak známo – nejdůležitějším předpokladem při provádění řemeslných prací. Z tohoto důvodu naše produkty nepřetržitě dále vyvíjíme, tak abychom mohli nabídnout pro každé použití vhodné nářadí. Naše portfolio s více než 300 produkty zahrnuje měřítka, pásma, měřiče vzdálenosti, laserové měřiče a vodováhy.

   

Robustní měřicí technika VOLTCRAFT pro náročné použití v každodenní praxi

Na staveništích a při montážích a údržbě v průmyslu vládnou často tvrdé podmínky. Časová tíseň a velké objemy práce kladou vysoké nároky na člověka i na techniku. Proto bychom právě v těchto oblastech neměli zapomínat na robustní měřicí techniku. Společnost VOLTCRAFT nabízí speciálně pro tyto případy obzvláště odolnou měřicí techniku. Inovativní nápady a promyšlená zlepšení jsou důsledně zaváděna do sériové výroby a usnadňují každodenní práci. Měřicí technika testovaná z hlediska pádu z výšky nebo speciálně utěsněné teploměry – to je jen malá ochutnávka sortimentu značky VOLTCRAFT.

Řešení ušitá přesně na míru a inovace v oblasti obsluhy umožňují efektivní používání produktů. Abyste se mohli soustředit na svou práci.

Objevte další zajímavá témata

Nejlepší dodavatelé

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing