Dobře vybavené odborné učebny a funkční vybavení jsou základními předpoklady pro cílenou podporu vzdělávání v přírodovědných a technických oborech. Z našeho širokého sortimentu měřicí techniky a nářadí si snadno vyberete nejnovější techniku pro školní dílny, laboratoře a pracoviště.
Díky individuální spolupráci s vybranými dodavateli může vaše vzdělávací zařízení nakoupit produkty za zvýhodněné ceny – jednoduše a rychle, vše na jednom místě.

 

       

Chauvin Arnoux: Partner pro měřicí techniku v oblasti vzdělávání

Téma vzdělávání je pro společnost Chauvin Arnoux velice důležité. Při prohlubování a upevňování teoretických znalostí jsou nezbytné praktické dovednosti, a tedy i zkušební měření na elektrických zařízeních. Rychlé učení, porozumění, posouzení výsledků měření a bezpečné zacházení s měřicí technikou je dnes důležitým aspektem vzdělávání. Podpora učňovského vzdělávání ve vlastním podniku umožňuje cílenou přípravu na budoucí úlohy ve firmě.

Aby se žáci naučili, jak správně měřit, používá se často analogový multimetr MX 1, resp. C.A 5003. Správné nastavení měření a správné odečítání naměřených hodnot je nejdůležitějším učebním cílem. Dále má význam zvýšená bezpečnost. Dokonce ani u funkce ohmmetru nevede přiložení napětí do 400 Veff k žádnému poškození multimetru. Pokud se na vstupu nachází střídavé napětí, ozve se u funkce ohmmetru také akustický alarm. Bezpečnostní koncept doplňuje dvojitá izolace do 1 500 V a naše zdířky SECUR‘X pro měřicí kabely. Pokud se multimetr současně používá v zařízeních CAT IV nebo je nutné přímé měření proudu do 15 A, je model C.A 5003 tou správnou volbou.

Často je nutné provádět měření v rozvodech na modulárních řadových svorkách pro lišty DIN. S těmito novými zkoušecími hroty je měření na 2milimetrových svorkách bez problému možné.

Naše síťové struktury procházejí razantní proměnou. Proto je při vzdělávání potřeba probírat dopady „nelineárního“ zatížení (elektronické předřadníky, spínané zdroje, frekvenční měniče, svařovací zdroje, ...) a možnosti nutné korekce. Speciálně tomuto tématu je věnován vzdělávací balíček se síťovým analyzátorem C.A 8336 a 4 proudovými měniči MN93A.

Osciloskopy R&S®RTC1000 a R&S®RTB2000 Rohde & Schwarz pro oblast vzdělávání

Společnost Rohde&Schwarz má dlouholeté zkušenosti při vývoji inovativních, špičkových řešení měřicí techniky, která se vyznačují vysokou kvalitou, přesností a kompatibilitou. Společnost využívá své rozsáhlé technické know-how k podpoře univerzit, čímž se podílí na utváření budoucnosti – její prvotřídní přístroje totiž inspirují studenty k dosahování optimálních výsledků.

Přednosti edice EDU od společnosti Rohde&Schwarz:

► Dostupné modely osciloskopů: R&S®RTC1002, R&S®RTB2002 a R&S®RTB2004

► O 30 až 50 % vyšší úspory oproti běžné slevě při nákupu přístroj pro vzdělávací institut

► Možnosti pro osciloskopy EDU: generátor arbitrárních funkcí, generátor vzorků, sériové spouštění a dekódování (T&D) pro I2C, SPI, UART/RS-232/RS-422/ RS-485, CAN a LIN

► Navíc pro R&S®RTB2002 a R&S®RTB2004: historie a segmentovaná paměť, analýza frekvenční odezvy

Prohlédnout produkty


Zkoušecí, měřicí a zabezpečovací přístroje od firmy BENNING

Kvalita pro průmysl, řemesla a vzdělávání

Výrobky firmy BENNING prosluly po celém světě svou inovativností a konstantní kvalitou výroby. Design a provedení se řídí požadavky profesionálních uživatelů. Společnost BENNING přitom nabízí široký sortiment měřicích přístrojů VDE, zkoušeček napětí, testerů, multimetrů a proudových kleští.

S přístroji BENNING ST 760+ / ST 755+ / ST 725 / ST 710 lze provádět bezpečnostní a opakované kontroly elektrických zařízení podle norem DIN VDE 0701-0702, DIN EN 62353 (VDE 0751-1), DIN EN 60974-4 (VDE 0544-4) a předpisu DGUV 3, a to bezpečně a rychle. Měřicí adaptéry, jako je BENNING MA 4, podporují měření 3fázových provozních prostředků se zástrčkou CEE v souladu s normou.       

Doporučené produkty:

Zkoušečky přístrojů a instalací VDE 0100

Instalační tester BENNING IT 130 / IT 115 / IT 105 a nízkoohmový měřič a měřič izolačního odporu BENNING IT 101 slouží k bezpečnostní kontrole elektrických nízkonapěťových zařízení podle normy DIN VDE 0100/0105 (IEC 60364). Měřicími kleštěmi na uzemnění BENNING CM E1 lze provádět rychlá a bezpečná měření bez zemní sondy. BENNING EV 3-2 je měřicí adaptér pro BENNING IT 130, vhodný speciálně ke kontrole nabíjecích stanic.

       

Doporučené produkty:

Měřicí přístroje pro fotovoltaická zařízení

Společnost BENNING nabízí celou řadu měřicích přístrojů a příslušenství pro zkoušky při uvádění do provozu a opakované zkoušky, stejně jako pro posuzování výkonu fotovoltaických systémů, připojených k síti, podle norem DIN EN 62446 (VDE 0126-23) a DIN EN 61829 (VDE 0126-24). (BENNING PV 1-1 / PV 2 / PV 3 / SUN 2 / SOLAR Manager). S měřicími přístroji BENNING CM 10-PV a BENNING MM 10-PV lze provádět přesná a bezpečná měření u fotovoltaických zařízení s technikou do 1500 V.

       

Doporučené produkty:

Zkoušečky napětí, průchodnosti a směru točivého pole

Řada přístrojů DUSPOL® a DUTEST® je určená pro měření napětí, fází, polarity, směru točivého pole, průchodnosti a polovodičů.

       

Doporučené produkty:

Digitální multimetry a proudové kleště

Nabídka přístrojů zahrnuje optimální řešení pro veškeré požadavky a účely použití. Díky vysoce kvalitnímu zpracování, řadě základních funkcí, funkci TRUE RMS a vysoké kategorii měření CAT IV najdou uplatnění v průmyslu i v oblasti řemesel. Pro přesné a spolehlivé měření u fotovoltaických zařízení s technikou do 1500 V a další náročné úkoly měření jsou k dispozici také měřicí přístroje se záznamníkem dat, Bluetooth®, bezplatným počítačovým softwarem a aplikacemi pro iOS/Android.

       

Doporučené produkty:


Spolupráce s vybranými dodavateli

Díky individuální spolupráci s vybranými dodavateli si jakožto vzdělávací zařízení můžete své produkty zakoupit za vysoce atraktivní výhodné ceny. Nabízíme vám výběr z produktů, které se speciálně hodí pro tento obor a podporují vzdělávání.


 

Naše službyKalibrační služba

Více informací »

 Žádost o cenovou nabídku

Více informací »

 Termínované objednávky

Více informací »

 

Další zajímavá témata:

Podívejte se na profesionální technologie pro testování a měření od známých značek. 

Více informací »

Více o našich aktuálních nabídkách a akcích.

Více informací »