Ruční nářadí

Vysoce kvalitní ruční nářadí je ideální pro profesionály

Díky inovativním řešením a ergonomickému tvaru je lze s úspěchem použít při nejsložitějších montážních a servisních pracích. Správné zacházení s kvalitními nástroji vede k úspěchu!

Conrad poskytuje správné vybavení pro různé požadavky. 

 

TECHNIKA JSME MY

Šroubovák Wiha speedE

Elektrický šroubovák Wiha speedE je nepostradatelným doplňkem každého elektrikáře, mechanika nebo instalatéra. Výrazně zkracuje čas potřebný k vložení a vyjmutí šroubů bez poškození závitu. Funkce elektrické ráčny, ovládání utahovací síly a speciálně navržená rukojeť SoftFinish snižují namáhání kloubů, svalů a šlach. Přiložené tenké bity zaručují bezproblémový a plně neomezený přístup k hluboce umístěným šroubům. Nová generace SpeedE® II umí ještě více!

             

Wera Zyklop Speed ​​​​- Neuvěřitelně rychlý a flexibilní

Zyklop Speed ​​​​jsou opravdu rychle se pohybující nástroje: konstrukce ráčny urychluje proces šroubování. Zyklop Speed ​​navíc kombinuje výhody pěti typů ráčen. Může fungovat i jako obyčejný šroubovák.

Velmi rychle

Rotačně symetrický design rukojeti Kraftfrom a volně otočná objímka podporují snadnou manipulaci a plynulý pohon šroubováku. Zvlášť když ráčna ještě nedrží rukojeť kvůli příliš hladkému závitu.

Automatický odizolovací nástroj Knipex

Automatické odizolovací kleště Knipex jsou univerzální nástroje vhodné pro tenké i tvrdé a ohebné kabely. Díky přesnému seřízení zajišťují přesné přizpůsobení nožů speciálním materiálům nebo teplotám, ve kterých běžné automatické systémy často selhávají.

Samonastavitelné lisovací kleště Knipex

Přesná práce je nezbytná při krimpování dutinek kabelu. Samonastavovací lisovací nástroje Knipex se automaticky přizpůsobí požadované velikosti objímky. Při krimpování se automaticky dosáhne správného tlaku na objímku, navíc má nucený zámek s možností odjištění.

Nejlepší dodavatelé

Ruční nářadí - vždy připraveno k použití

Další služby na platformě Conrad Sourcing