Řiďte své toky energií efektivněji a úsporněji

Řešení pro neustále se zvyšující počty spotřebičů, integraci obnovitelných energií, poskytování elektromobility a realizaci cílů ochrany klimatu.

   

Webasto

Společnost Webasto vám pomůže při rozhodování v otázkách perspektivní mobility. Díky výkonným nabíjecím stanicím, komplexním službám a digitálnímu propojení nabízíme vhodné řešení pro nabíjení. Nástěnné boxy Webasto poskytují nabíjecí výkon 11 nebo 22 kW, který je na trhu standardní, backend pro digitální management prostřednictvím portálu nebo aplikace, autorizaci uživatele, fakturaci nabíjení a dynamický management zatížení. Vytvořte si své portfolio s inovativními produkty pro nabíjení, které jsou kompatibilní s externími rozhraními a systémy, jako jsou systémy energetického managementu (EMS).

Přehled výhod:

  • Intuitivní ovládání: Jednoduchá digitální správa chytrých nabíjecích stanic Webasto s inovativním a bezplatným backendem Webasto ChargeConnect
  • Flexibilita: Rychlá integrace do EMS nemovitosti
  • Inteligentní funkce: Dynamický management zatížení zamezuje výpadkům proudu a šetří náklady

   

Siemens

Bezpečná volba – nyní ještě chytřejší

Vyšší transparentnost a více místa v rozvaděči díky ochranným spínačům SENTRON od společnosti Siemens s funkcí měření a komunikace.

V rámci elektrifikace se zvyšuje počet spotřebičů a komplexita rozvodů energie. Aby byla zajištěna disponibilita zařízení a ochrana osob, je v distribuci energie zásadní transparentnost a současně dodržení příslušných norem. Zamezíte tak výpadkům zařízení a předvídavou údržbou udržíte komponenty vždy v aktuálním stavu. Ochranné spínače SENTRON od společnosti Siemens s funkcí měření a komunikace zajišťují jak transparentnost, tak i více místa v rozvaděčích díky své malé konstrukční šířce (1 jednotka). Kompaktní výkonové vypínače 5SL6 COM přitom rozlišují mezi přetížením a zkratem, spínače AFDD/LS 5SV6 COM navíc také mezi sériovým a paralelním chybovým elektrickým obloukem. Kromě toho měří proud, napětí, energii a výkon, síťovou frekvenci a teplotu. Nejen že chrání proudové obvody, ale umožňují také získávání informací o spínacím stavu a poruchách v proudovém obvodu. V případě dovybavení lze standardní zařízení jednoduše rozšířit o spínač pomocného/chybového signálu
5ST3 COM. Data transceiver 7KN Powercenter 1000 shromažďuje naměřené hodnoty a předává je nadřazeným systémům za účelem vizualizace a vyhodnocení.

© Siemens AG 2022. Všechna práva vyhrazena.

   

Brennenstuhl

19palcové a 10palcové zásuvkové lišty do rozvaděčů v průmyslové kvalitě

Značka brennenstuhl® nabízí díky 10palcovým a 19palcovým zásuvkovým lištám optimální rozšíření pro serverové skříně. Spolehlivý a bezporuchový provoz skříňových rozvaděčů je nezbytný pro vysokou produktivitu v průmyslu. Proto nabízí tento přední výrobce zásuvkové lišty v 19palcovém a 10palcovém formátu v průmyslové kvalitě. Zásuvkové lišty se hodí pro instalaci do síťových nebo serverových skříní. Značka brennenstuhl® nabízí různé zásuvkové lišty pro techniku skříňových rozvaděčů. K dispozici jsou modely s 10ampérovou pojistkou, odrušovacím filtrem EMI/RFI, ochranou proti přepětí nebo
s automatickým jističem a zástrčkou, speciálně pro použití s UPS. WiFi zásuvkové lišty s ovládáním přes aplikaci Chytré WiFi zásuvkové lišty pro inteligentní a automatickou regulaci proudu nabízí brennenstuhl®Connect, což je systém Smart Home značky brennenstuhl®. Vícečetné zásuvky WLAN se pyšní chytrými funkcemi a ovládáním přes bezplatnou aplikaci brennenstuhl ®Connect App.

Je tak možné automaticky řídit více zásuvek, resp. přístrojů připojených k WiFi zásuvkové liště. Díky tomu, že lze pomocí jednoduchého chytrého adaptéru ovládat vždy jen jeden přístroj, přínos vícečetné zásuvky WLAN se ještě násobí.

Více zajímavých produktů

Nejlepší výrobci

E-Mobility:

Instalační zařízení:

Inteligentní napájecí lišty (aplikací řízené IP napájecí lišty):

Doplňkové služby - jednoduchý a rychlý nákup

Související kategorie

Kategorie eMobility
Vsaďte na ekologii a ušetřete.

Více »

Kategorie Elektroinstalace
Snadná a bezpečná - montážní technika.

Více »

Správné nabíjení elektromobilu
Jaké prvky jsou důležité.

Více »