Jedním ze způsobů, jak usnadnit učení doma a ve škole, je rozumné používání moderních technologií. Dnes je téma digitálního vzdělávání aktuálnější než kdy jindy. Nedostatek potřebného vybavení znemožňuje efektivní plnění úkolů a snižuje motivaci. Pro splnění vzdělávacích požadavků a zajištění pohodlí práce je nezbytná vhodná počítačová technika, jako jsou nákladově efektivní tiskárny a multifunkční skenery s nízkými provozními náklady, síťová zařízení zajišťující větší dosah a rychlý přenos dat. Nabízíme také širokou škálu úložných médií pro bezpečné ukládání a rychlý přenos, stejně jako kancelářské potřeby a vybavení pro digitální učebny.


 

             
             
             
             


Tiskárny a skenery

I přes digitalizaci je spolehlivá a relativně levná tiskárna stále vhodnou investicí. Naše nabídka zahrnuje laserové a inkoustové tiskárny připravené na kancelářské úkony stejně jako skenery dokumentů i negativů. Doma i v malé kanceláři jsou perfektní multifunkční zařízení, která kromě tisku nabízejí také funkci kopírování a skenování. Moderní zařízení přitom často nevyžadují připojení USB kabelu k počítači - připojení probíhá prostřednictvím vestavěné Wi-Fi.

 3D tisk   Příslušenství pro tiskárny   Skenery   Tiskové kazety, tonery


Doporučené produkty


Zařízení pro ukládání dat

Bezpečné ukládání dat je vážnou výzvou - proto je důležité vybrat ty správné paměťové komponenty a příslušenství. Média, jako jsou disky SSD, pevné disky, USB flash disky nebo čtečky paměťových karet, se v době digitalizace staly v každodenním životě nepostradatelnými. Zajišťují efektivní záznam, optimální přístup a bezpečnost shromážděných informací. Používání VPN, brány a brány firewall vás zas může chránit před online hrozbami.

 USB flash   HDD (hard disk)    Paměťové karty   Čtečky paměťových karet


Doporučené produkty


Síťová zařízení

Práce a studium vyžadují odpovídající vybavení, které zaručí využití plného potenciálu internetového připojení. Základní prvky potřebné ke konfiguraci sítě jsou: síťové kabely odolné proti rušení, směrovače a přepínače. Konstantní, rychlé a bezpečné připojení k internetu je zásadní pro pracovní i digitální hodiny. Široký výběr síťových kabelů a zástrček vhodných pro různé typy zásuvek a konektorů vám umožní vytvářet počítačové sítě s gigabitovým výkonem - doma, v kanceláři i ve škole či na univerzitě.

 Síťové routery, switche   Síťové kabely    Instalace sítí   Modemy


Doporučené produkty


PC periferie

Dobré pracoviště by mělo být vybaveno výkonným počítačem. Potřeby se zpravidla liší v závislosti na prováděné práci, a proto mají moderní počítače plně modulární strukturu, která umožňuje vybrat jednotlivé komponenty pro konkrétní aplikace. Bez ohledu na to, zda potřebujete vyměnit grafickou kartu počítače, pevný disk nebo paměť RAM - podívejte se na naši nabídku a vyberte si potřebné příslušenství.

 

 Operační paměti   Grafické karty   Procesory   Základní desky


Doporučené produkty


Kancelářská technika

Bez dobře vybavené kanceláře lze jen s obtížemi efektivně spravovat faktury, smlouvy nebo jinou dokumentaci. Tiskárna, kopírka, skartovačka, jsou nenahraditelnými zařízeními v každé provozovně, kanceláři nebo vzdělávací instituci. Tam, kde je vyžadována vazba dokumentů a nabídek, bude užitečný také vázací stroj, laminátor a gilotina. Rychle a snadno použitelné kvalitní zařízení vám budou zárukou bezproblémové a příjemné práce!


 Skenery   Skartovačka papíru   Telefony a faxy    Projektory a příslušenství


Doporučené produkty


Kancelářské potřeby

Účinná a efektivní pracovní a studijní činnost si vyžaduje dobrou organizaci a především nejkvalitnější kancelářské potřeby a příslušenství. Nabízíme papír do tiskárny, veškeré papírenské zboží, archiválie, pořadače, které vám umožní udržovat vaše dokumenty v pořádku a předměty nezbytné pro balení a přepravu. S námi můžete komplexně vybavit školní a konferenční místnosti - od potřebných multimediálních zařízení a projekčních ploch až po desky a flipcharty.

 Operační paměti   Vybavení kanceláře   Papíry a bloky


Doporučené produkty


Monitory a příslušenství

Dotykové monitory kombinují výhody tabletu, počítače a multimediálního projektoru. Jsou alternativou k interaktivním vzdělávacím tabulím používaných ve školách a univerzitách. Ideální umístění monitoru zajišťují konzoly na stůl a na zeď a různé typy montážních ramen, která umožňují otáčení až o 360 ° a velmi velký rozsah změn úhlu náklonu.

 PC monitory   Dotykové monitory   Držáky LCD TV a monitorů


Doporučené produkty


Baterie a akumulátory

Elektronická zařízení, vyžadující napájení, jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. Některé z nich jsou napájeny tradičními bateriemi, jiné jsou vybaveny vestavěnými akumulátory, které umožňují nabíjení pomocí nabíječky nebo USB portu. Široký výběr vysoce kvalitních baterií a akumulátorů, diverzifikovaných jak z hlediska typu, tak technických parametrů, vám umožňuje najít pro každý typ zařízení tu pravou alternativu.

Baterie   Akumulátory   Nabíječky   Příslušenství


Doporučené produkty