Vydařený koncept osvětlení vytváří optimální podmínky pro produktivní práci v kancelářích, obchodech, střediscích služeb a ve výrobních provozech.

  Pozitivní účinky světla na zdraví
  Zvýšená výkonnost
  Záruka vysoké kvality práce

 

Udržitelná kancelář – díky LED osvětlení Philips

 

Ušetřete energii ve vaší kancelářské budově díky LED osvětlení Philips, které je jedním z nejudržitelnějších na trhu. Díky inovativním, ultra účinným LED žárovkám Philips ušetříte v porovnání s běžnými LED žárovkami nejen až o 60 procent více energie, ale zajistíte si také třikrát delší životnost. Tato nová technologie Philips navíc přispívá také k omezování emisí uhlíku, množství odpadu a také ke snížení spotřeby energie. Ultra účinnou LED řadu poznáte podle zeleného obalu a také podle energetické třídy A.

Více o Philips

Doporučené produkty

Posuňte osvětlení na vyšší úroveň díky chytrým světlům Philips Hue

Užívejte si perfektního osvětlení při každodenní práci v kanceláři! Ať už se rozhodnete pro studené bílé světlo pro lepší soustředění nebo pro teple bílé světlo pro příjemnou atmosféru, díky systému Philips Hue přizpůsobíte světlo svým požadavkům jednoduchým stisknutím tlačítka. Ovládejte chytré žárovky prostřednictvím aplikace, dálkového ovládání, spínačů nebo hlasu a vybírejte z nejrůznějších barevných tónů. Nastavení světel lze navíc personalizovat, tak aby se osvětlení v kanceláři automaticky přizpůsobilo strukturování vašeho dne.

Objevujte rozmanité možnosti systému Philips Hue a připravte si svůj zážitek ze světla přímo na míru.

Více

Doporučené produkty

Na cestě do budoucnosti – s LED trubicemi OSRAM SubtiTUBE

Silný výkon, silná technika: LED trubice SubtiTUBE předčí běžné zářivky T8, T5 a T9 v mnoha ohledech. Jsou energeticky účinné, mají dlouhou životnost, neblikají, jsou vyrobené z nerozbitného skla a především jsou ve shodě s legislativou EU, takže jsou perspektivní.

Více

Doporučené produkty

Paulmann – optimální lištový systém

Nový 3fázový lištový systém ProRail3 od firmy Paulmann umožňuje všestranné konfigurace díky velkému výběru systémových komponentů ve třech systémových barvách. Je ideální pro použití v komerčních prostorách, jako jsou ordinace či kanceláře, ale také v otevřených obchodních prostorách s velkým pohybem zákazníků, jako jsou butiky, gastronomické provozy a hotely, kde je potřeba optimálně nasvítit prodávané zboží.

Více

Doporučené produkty

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

Další zajímavá témata

 

 

 

Vše k tématu technologie budov

Společnost Conrad nabízí technická řešení, která jsou střižená přesně na míru požadavkům vaší budovy.


Více informací k technologii budov

 

Vše k tématu automatizace
Na této stránce najdete vše k tématu modernizace, rozšíření a také údržby a oprav.

Více informací o automatizační technice

Zde si můžete objednat náš newsletter
Nenechte si ujít žádné novinky, nabídky a speciální akce společnosti Conrad.

Registrovat se k odběru novinek