Vhodný návrh na osvětlení dokáže zajistit optimální podmínky pro efektivní práci v kancelářích, obchodech, servisních střediscích a výrobních prostorách.

Pozitivní vliv světla na naše zdraví, výkonnost a estetický účinek světla zvyšují kvalitu odvedené práce a do budoucna navíc s sebou přináší i celou řadu různých výhod.

 

LEDVANCE Philips Lighting Paulmann FischerTechnik

 

Možnosti moderního osvětlení od společnosti LEDVANCE

S produkty od společnosti LEDVANCE vám nabízíme komplexní řadu osvětlovacích zdrojů pro specifické aplikace. Pomůžeme vám tak snížit náklady na osvětlení a zároveň zvýšit kvalitu samotného světla.

Prohlédnout produkty Ledvance

 

Bodovky pro ideální osvětlení veškerých prostor

Downlight Comfort od LEDVANCE zaujme vysoce kvalitním, hliníkovým krytem. Před samotnou instalací svítidla si navíc můžete pomocí DIP přepínače vybrat mezi nastavením teplých barev (okolo 3 000 Kelvinů), neutrální bílou (4 000 Kelvinů) nebo studenou bílou (5 700 Kelvinů).

Zobrazit produkty

Světelné zdroje DOWNLIGHT ALU & DOWNLIGHT SLIM

Bodové osvětlení LEDVANCE Downlight Alu je k dispozici ve dvou různých variantách. První varianta představuje klasické bodové osvětlení s integrovaným driverem. Druhé provedení je Downlight slim s externím driverem a velmi úzkým profilem. Ve srovnání se zdroji, které používají běžné kompaktní zářivky, poskytují tato svítidla vyšší úsporu energie až o 60 % a zárukou výrobce po dobu 5 let.

Zobrazit produkty

 

Vestavná svítidla - bodové osvětlení

Široká produktová řada bodového osvětlení svou kvalitou dokáže rovněž přesvědčit. Ať už se jedná o atraktivní reflektor čtvercového tvaru nebo v oválné verzi, všechny slouží jako perfektní náhrada za běžné halogenové reflektory. Kromě běžných provozních režimů zapnuto / vypnuto je možné tyto reflektory také stmívat nebo natáčet. 

Zobrazit produkty

 

 

Reflektory pro vaše nejrůznější projekty

V modelové řadě reflektorů nabízí LEDVANCE široké portfolio univerzálních zdrojů světla. Reflektory jsou k dispozici v různých výkonových verzích a barvách světla, stejně tak můžete vybírat mezi zdroji s pohybovými nebo soumrakovými senzory.

Zobrazit produkty

 

Panelová svítidla – vhodné pro veškeré aplikace

Vlastnosti LED panelu (Gen 3): Vylepšené, vysoce výkonné panely s minimálním efektem blikáním inspirují pro dosažení daleko větší energetické účinnosti, navozují příjemnou světelnou atmosféru a představují velmi snadnou instalaci. Čím vás tato svítidla zcela přesvědčí? Je to jejich dlouhá provozní životnost, která dosahuje až 60 000 hodin.

Zobrazit produkty

 

 

Představované produkty:

Osvětlení Philips

Značka Philips je již více, než 127 let symbolem pro vysoce kvalitní a energeticky účinné osvětlení. Váš objekt bude díky osvětlení od Philipsu vybaven moderní, chytrou technologií. S řadou osvětlení Philips Hue můžete využívat světlo ve zcela nové dimenzi: Moderní LED žárovky můžete velmi snadno ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem smartphone, nástěnného vypínače anebo hlasu. Pohrajte si s celkem 16 miliony barev a ponořte se do světa chytrého osvětlení.

Podívejte se na produkty Philips Lighting

Představované produkty:

Paulmann

Nový třífázový, montážní systém ProRail3 od společnosti Paulmann umožňuje při návrhu osvětlení použít různé scénáře. Díky širokému výběru systémových komponentů ve třech systémových barvách je tak celý projekt osvětlení daleko jednodušší. Toto osvětlení je ideální pro použití v komerčním sektoru, od budov určených pro obchodní činnost, prostor jako jsou lékařské ambulance, kanceláře právnických firem, až po veřejné prodejní prostory, například butiky, restaurace nebo hotely. Systém ProRail3 nabízí ideální příležitost pro osvětlení konkrétního zboží a exponátů ve vybraných prostorách, nasvícení celých stěn a podlahy a vytvoření vlastní světelné zóny.    

Designová světla od společnosti Paulmann vytvářejí v kancelářích a ordinacích příjemnou atmosféru připomínající obytný prostor a stylové akcenty v restauracích a prodejnách.

Podívejte se na produkty Paulmann

Představované produkty:

Fischertechnik:

Nejlepší dodavatelé

Naše služby

Poptávka (RFQ)
Rychlá nabídka - vyplňte následující formulář a získejte nejlepší nabídku.

Více informací ›

Kabely v metráži
Nabízíme přizpůsobení kabelů a hadic přesně podle vašich požadavků

Více informací ›

 

Termínované objednávky
Naplánujte si dodávky předem a podle potřeby.

Více informací ›

Konfigurátor kabelů
Nakonfigurujte si své kabely podle svých individuálních přání.

Více informací ›

Další zajímavá témata:

Podívejte se na inovativní řešení pro moderní budovy. 

Více informací »

Více o našich aktuálních nabídkách a akcích.

Více informací »