https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-pages/automatyzacja/banery-automatyzacja/zasilacze-sitop/zajawka.jpg

Vysoký výkon. Koncentrovaná diagnostika

Začněte s napájením SITOP PSU6200!
SITOP PSU6200 - univerzální napájecí zdroj pro širokou škálu aplikací

Podívejte se, jak univerzální napájecí zdroj SITOP PSU6200 začíná novou kapitolu v oblasti standardních napájecích zdrojů. Ať už jste stavitelem nebo provozovatelem ovládacích panelů, strojů nebo zařízení - všichni uživatelé těží z inteligentních funkcí a vlastností nové produktové řady SITOP PSU6200.

 


PSU 6200 je nyní k dispozici také jako třífázové zařízení. Poskytuje minimální výstupní proud 5 A, 10 A nebo 20 A, díky čemuž byl rozsah aplikací zdroje PSU 6200 rozšířen na 400 V třífázové sítě. Pevný vstup také umožňuje nepřetržitý provoz ve dvou fázích.

Prohlédnete 3fázová zařízení

Vysoký výkon

Selektivní moduly SITOP jsou dokonalým doplňkem univerzálního napájecího zdroje PSU6200. Moduly SEL 1200 a SEL 1400 sdílejí zátěžový proud mezi několika napájecími zdroji 24 V a sledují jejich přetížení a zkrat. Pro zvýšení spolehlivosti lze prostřednictvím redundančního modulu SITOP RED1200 připojit dva napájecí zdroje. S jednotným designem doplňují moduly selektivity a redundance produktovou řadu a zajišťují bezpečné a spolehlivé napájení.

Prohlédnete selektivní moduly SITOP

 

 

              

Konstantní monitorování stavu

Díky diagnostickému monitoru a rozhraní máte okamžitý přehled o všech informacích. Důležité zprávy, jako je provozní stav, využití a zbývající životnost, se zobrazují pomocí LED diod.

Díky integraci s automatizací získáte podrobné zprávy o stavu napájecího zdroje SITOP PSU6200. Pomocí digitálního vstupu PLC a adaptabilního funkčního bloku pro analýzu sériového kódu můžete zobrazit stav a všechna relevantní provozní data.

 

 

              

Snadné zapojení

Označení svorek, připojení push-in a úspora místa - to vše činí instalaci snadnou a rychlou. Jasné označení svorek také předchází chybám a zaručuje bezpečné zapojení.

Získání místa v rozvaděči je vždy velmi důležité. U SITOP PSU6200 na jedné straně těžíte z úzké montážní šířky a na druhé straně ze skutečnosti, že napájecí zdroj nevyžaduje žádnou boční vzdálenost od ostatních prvků na montážní liště.

 

 

 

              

Napájecí zdroje s vysokým přetížením

Potřebujete napájecí zdroje s vysokým přetížením, pevné širokopásmové vstupy a kovové pouzdro? Pak je pro vás SITOP PSU6200 tou pravou volbou. Pokud je potřeba více energie, poskytuje tento univerzální napájecí zdroj o 50% vyšší jmenovitý proud při přetížení až 5 sekund. Ani velmi vysoké přetížení není problémem SITOP PSU6200.

Širokopásmový vstup umožňuje připojení k jakékoli síti na světě a zajišťuje vysokou bezpečnost i při velkých výkyvech napětí. Kovové pouzdro je nejen robustní, ale také optimálně odvádí teplo.

Všechny tyto vlastnosti zajišťují dlouhou životnost napájecího zdroje!