Festo – objevte nejvyšší možnou produktivitu!

Inovace pro maximální možnou produktivitu, celosvětová dostupnost a úzké systémové partnerství se zákazníky – to je základní charakteristika značky Festo.

V 50. letech 20. století využila firma Festo jako první v Evropě stlačený vzduch jako hnací médium pro automatizaci. Dnes tento přední světový poskytovatel v oblasti automatizační techniky nabízí více než 30 000 pneumatických a elektrických produktů a systémových řešení, na jejichž základě lze vyvinout specifické aplikace pro zákazníky z nejrůznějších oborů.

Produkty ze skupin Ventily, Pneumatické válce, Spojovací technika a Jednotky údržby lze přímo objednat od společnosti Conrad.

Produkty Festo jsou dostupné pouze firemním zákazníkům po přihlášení. Přihlaste se nebo se zaregistrujte jako firemní zákazník zde »

 

Simplified Motion Series

Konstrukční řada elektrických pohonů Simplified Motion Series představuje integrované řešení pohonů pro jednoduché úlohy spojené s pohybem, které umožňuje provoz bez jakéhokoliv softwaru podle principu „plug and work“: Přímo na pohonu lze nastavit parametry jako rychlost zajíždění a vyjíždění, síla při stlačování a upínání, volba referencí pro koncové polohy, dráha tlumení a ruční provoz.

Zjistit více »