Festo – objevte nejvyšší možnou produktivitu!

Inovace pro maximální možnou produkci, celosvětovou dostupnost a úzké systémové partnerství se zákazníky – to je základní charakteristika značky Festo.

V 50. letech 20. století využila firma Festo jako první v Evropě stlačený vzduch jako hnací médium pro automatizaci. Dnes tento přední světový poskytovatel v oblasti automatizační techniky nabízí více než 30 000 pneumatických a elektrických produktů a systémových řešení na základě kterých lze vyvinout specifické aplikace pro zákazníky z nejrůznějších oborů.

Produkty ze skupin Ventily, Pneumatické válce, Spojovací technika a Jednotky údržby lze přímo objednat od společnosti Conrad.

Simplified Motion Series

Konstrukční řada elektrických pohonů Simplified Motion Series představuje integrované řešení pohonů pro jednoduché úlohy spojené s pohybem, které umožňuje provoz bez jakéhokoliv softwaru podle principu „plug and work“: Přímo na pohonu lze nastavit parametry jako rychlost zajíždění a vyjíždění, síla při stlačování a upínání, volba referencí pro koncové polohy, dráha tlumení a ruční provoz.

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-tablerating-stars star tooltip warning wishlist