Aktuální nabídky

Nejprodávanější produkty

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené produkty

Nejlépe hodnocené produkty

Poradce

Kamera Brinno se v proudu času neztratí

Autor: Jan Robenek, 26. červenec 2022

Dokáže jít vyloženě proti nám a jindy zase pracovat v náš prospěch. Pádí jako splašený, ale někdy se pro změnu vleče nekonečné hodiny. Ve skutečnosti však odměřuje zcela spravedlivě, bez rozdílu a úplně všem. Je tedy pouze na nás, jak s časem naložíme. V případě speciální kamery Brinno to může být i zábavné. 

Co najdete v kategorii Multimédia

Široký výběr multimediálních zařízení. Mezi nimi najdete telefony, fotoaparáty a sportovní kamery, palubní kamery do aut, fotopasti, stacionární a přenosné televizory, studiové vybavení, vybavení pro DJs a mnoho dalších produktů. Vysoce kvalitní sady reproduktorů pro různé aplikace vám umožní získat dokonalý požitek z hudby.

Multimédia

Multimediální prvky, které umožňují přehrávání zvuku a videa, jsou klíčovým prvkem mnoha systémů. Počítače, televizory nebo informační tabule jsou všechny vybaveny reproduktory a obrazovkami.

 

Zvuk pro domácnost a kancelář

V našem obchodě je k dispozici široká škála prvotřídních zvukových zařízení: různé přehrávače, zesilovače, systémy domácího kina, sady reproduktorů a sluchátka. Nabídka zahrnuje Internetová rádia, sady pro více reproduktorů a zvukové lišty umístěné pod televizí, CD přehrávače, Hi-Fi věže a systémy domácího kina. Nabízíme také příslušenství potřebné pro připojení a správný chod těchto zařízení, jako jsou rádiové antény, zapisovatelná média, převodníky a adaptéry, i výrobky pro údržbu audio a video zařízení.

 

Reproduktory pro profesionály a nadšence

Reproduktory jsou klíčovým prvkem zvukové stopy. Zakoupením setu, nebo poskládáním vysoce kvalitního reproduktorového systému z komponent, získáte vynikající reprodukci zvuku. Nabízíme širokou škálu reproduktorových sad pro různé aplikace, například reproduktory do auta, počítačové reproduktory, prostorové reproduktory do místnosti a kvalitní Hi-Fi verze. Najdete zde také širokou škálu vestavěných reproduktorů od značek jako Visaton, Magnat a Polk Audio.

Kutilům nabízíme špičkové reproduktory ve formě komponent, jako jsou například dvousměrná 8 Ohm Monacor DN-1 crossover network a reproduktory od předních značek na trhu - včetně Visaton a Eminence. K dispozici je také řada příslušenství pro konstrukci reproduktorových sad, jako jsou kola, hrany a kryty reproduktorů, jakož i připojovací svorky a ovládání hlasitosti.

 

Studiové vybavení a vybavení pro DJs

V této kategorii jsme shromáždili veškeré potřebné vybavení a doplňky pro lidi, kteří mají domácí nahrávací studio nebo hrají hudbu na velkých akcích. Patří sem mixážní pulty pro DJ od předních značek, jako je Reloop, nebo mikrofonní směšovače od předních značek, jako jsou Sennheiser, RODE, Samson a AKG. K dispozici jsou také kabely a další příslušenství potřebné ve studiu a na jevišti.

 

Univerzální kamery

V naší nabídce najdete kamery určené pro mnoho aplikací - od kamerových pastí pro zachycení zvířat v lese, přes automobilové a sportovní kamery, až po standardní ruční kamery.

Kamery do auta jsou stále populárnější. Umožní vám zaznamenat silnici před autem, což poskytuje cenné důkazy v případě nehody. S takovým zařízením ve vašem autě se lépe vypořádáte s pojišťovnou. Dostupné fotoaparáty do auta nabízejí vysokou kvalitu obrazu, nahrávání videa v rozlišení až 2560 x 1080 pixelů. Kamera může být integrována s GPS modulem, který sleduje umístění vozidla během záznamu, a může být také vybavena UV a CPL filtry, což zlepšuje kvalitu a čitelnost záznamu, zejména za jasného světla.

 

Fotoaparáty pro profesionály a amatéry

Digitální fotoaparát se nyní nachází téměř v každé domácnosti. Náš obchod je dobrým místem k nalezení nového modelu. Nabízíme jak jednoduché, kompaktní digitální fotoaparáty pro amatéry, tak digitální zrcadlovky a profesionální přístroje s vyměnitelnými objektivy a ručním ovládáním všech parametrů expozice. Existují také analogové a tzv. „instant“ fotoaparáty, které okamžitě vytisknou fotografii, jakmile je pořízena.

 

Televize a přehrávače

V našem obchodě najdete široký výběr pevných a přenosných televizorů, jakož i přehrávačů a rekordérů. Produkty v našem katalogu vám umožní vytvořit centrum rodinné zábavy. Nabízíme soupravy domácího kina a projektory, čímž vám Conrad umožní vytvořit malé domácí kino přímo ve vašem obývacím pokoji.