Přesné výsledky měření? Vysoce kvalitní měřicí přístroje pro laboratoře a dílny.

Přesné výsledky měření nejsou dílem náhody. Mnohem více jsou výsledkem dokonalé souhry vysoce kvalitní techniky, odborného používání a správné interpretace. Ve výzkumných laboratořích je profesionální měřicí technika základem vědecké práce.
Profitujte tedy z nabídky profesionálních měřicích přístrojů, přizpůsobené speciálně podmínkám v laboratořích pro oblasti elektrotechniky a elektroniky, medicíny, biologie, fyziky a chemie, stejně jako pro výrobní a inženýrské obory a zkoušení stavebnin, materiálů a potravin.

  

Vážicí a měřicí technika KERN & SOHN – více než 175 let zkušeností a know-how

Nejrůznější požadavky, které hrají velkou roli při vybavování vaší laboratoře nebo vaší dílny, pokryje naše široká paleta produktů. Od těch nejjednodušších základních aplikací až po prémiové modely pro vysoce přesné měření a vážení v laboratorních podmínkách – máme řešení napříč obory pro jakýkoliv případ použití.
Naše laboratorní a analytické váhy splňují všechny předpoklady pro svědomitou a přesnou práci jak v laboratořích, tak i v průmyslu. Vedle rozmanitých funkcí z oblasti vážicí techniky obsahují naše váhy běžná rozhraní, která umožňují datovou komunikaci s vaším koncovým zařízením. Díky tomu se přesné laboratorní a analyzační váhy KERN s vysokým rozlišením hodí pro nejrůznější způsoby použití a pracoviště.

Vedle vážicí techniky jsou důležitou součástí vybavení moderních laboratoří také mikroskopy a refraktometry. Naše stereomikroskopy KERN se vyznačují například prvotřídní optikou ve spojení se silným osvětlením a vysokou flexibilitou. Ideálně se hodí pro vzorky nejrůznější struktury a velikosti a najdou uplatnění v celé řadě nejrůznějších oborů. Pro rozbory nejrůznějších kapalin vám můžeme nabídnout naše analogové a digitální refraktometry.

  

Měřicí technika Rigol – rozšíření portfolia v oblasti DC síťových zdrojů

Společnost RIGOL rozšířila produktové portfolio DC síťových zdrojů o následující čtyři varianty: DP2031, DP932A, DP932U a DP932E.
Síťové zdroje mají tři izolované kanály, přičemž lze hodnoty napětí a proudu nastavit na hodnoty zvýšené o 10 %. U všech verzí lze dva izolované kanály také interně spojit paralelně nebo sériově.

Verze DP2031 má výstupy jak na přední straně, tak i na zadní straně, což lze využít speciálně pro integraci ATE a pro 4vodičové spojení přes vstupy „Sense“. Verze DP2031 nabízí režim „Low Current“ s přesností zobrazení v mikroampérech.

Zvláštností je arbitrární výstup s minimálním nastavením času do 1 ms, stejně jako funkce analýzy s křivkou výstupu v reálném čase, resp. formou trendu a funkce záznamu dat.

Střídavá složka stejnosměrného proudu < 350 µVrms / 2 mVpp umožňuje použití jako velmi čistý zdroj.
Vedle 4,3palcové dotykové obrazovky nabízejí přístroje k ovládání nejrůznější přípojky prostřednictvím např. LAN nebo USB.

Více metod měření v oblasti IoT

Vývoj v oblasti internetu věcí (IoT) vyžaduje stále více funkcí na jedné straně a vysokou spolehlivost a výdrž baterie na straně druhé. Již při prvních vývojových krocích je vyžadována flexibilní měřicí technika, která uživateli poskytne komplexní technologii pro jakoukoli funkci. S velkým množstvím měřicích přístrojů pro to Rigol nabízí kompletní řešení, aby bylo možné zaručit i ty nejnáročnější požadavky na měření.

Ve většině případů je vývoj IoT také napájen z baterie a lze jej připojit k internetu například prostřednictvím bezdrátové komunikace. Vzhledem ke kompaktní konstrukci je EMC také důležitou otázkou, která by měla být kontrolována prostřednictvím neustálých předběžných analýz shody. Rigol zde nabízí řešení pro analýzy správy napájení, pro zajištění kvality datových linek a pro testy komponent.

Multimetr
Serie DM3058E

Osciloskop
Serie MSO5104

Spektárlní
analyzátor RSA3015N

Laboratorní
zdroj DP832

  

Měřicí technika Fluke – 87V průmyslový multimetr pro rychlou detekci komplexních problémů se signály

Pokud je kladen důraz na produktivitu a problémy je nutné řešit rychle, poskytuje přístroj Fluke 87V přesnost a rozšířené funkce vyhledávání chyb, které potřebujete. Průmyslový multimetr 87V byl vyvinut speciálně pro zpracování komplexních signálů a umožňuje zvyšování produktivity tím, že odstraňuje nejistoty při vyhledávání chyb v pohonném systému také na stanovištích s vysokou hlasitostí, vysokou energií a ve velké výšce.

 • Přesné měření frekvence na pohonech pomocí frekvenčních měničů díky integrovanému dolnopropustnému filtru
 • Integrovaný teploměr umožňuje měření teploty bez samostatného teploměru
 • Špička maxima a minima umožňuje super rychlý záznam nepravidelností 250 µs
 • Díky dvojnásobnému rozlišení displeje 6 000 nebo 20 000 digits dokážete rozpoznat drobné změny zobrazených naměřených hodnot
 • Specifikace bezpečnosti podle kategorie přepětí CAT III 1 000 V, CAT IV600 V
 • Vyvinuto a vyrobeno v USA
 • Doživotní záruka
 • Fluke 87V – pouze jeden ze spolehlivých nástrojů značky Fluke

Společnost Fluke vyrábí měřicí přístroje, na které se spoléhají uživatelé po celém světě – a nabízí toho mnohem více než jen model Fluke 87V. Pokud pracujete na zařízeních pro vytápění, větrání a klimatizaci, potřebujete malý měřicí přístroj, nebo pokud máte co do činění s elektrickou instalací nebo opravami, porozhlédněte se napříč sortimentem digitálních multimetrů Fluke.

Měřicí přístroje Fluke v průmyslovém prostředí.

Zjistěte, který digitální multimetr Fluke je pro vás nejvhodnější. Výběr správného digitálního multimetru je důležitý, protože se přístroje používají v průmyslovém prostředí. 

 

  

Posuvné měřítko od firmy Helios Preisser

 

Již více než 80 let je Helios Preisser spolehlivým partnerem pro vše, co souvisí s vysoce přesným ručním měřením, a nabízí tak široký a rozsáhlý sortiment vysoce kvalitní ruční měřicí techniky.

Digitální posuvné měřítko DIGI-MET 1320 417 je skutečný všestranný talent vyrobený z nerezové oceli, odolný proti vlhkosti a potu rukou.

Nejdůležitější informace

Nejdůležitější informace

 • Přesnost DIN 862

 • Elektronika QuickStart

 • Funkce QuickLock


     

VOLTCRAFT – měřicí přístroje a zkoušečky pro laboratorní použití

Požadavky na moderní měřicí techniku pro výzkum, vývoj a laboratoře se stále zvyšují. Společnost VOLTCRAFT své měřicí přístroje neustále modernizuje a vyvíjí, tak aby udržely krok se zvyšujícími se nároky. Součástí její nabídky se staly bench multimetry s nejvyšší přesností nebo generátory funkcí s vynikajícím rozsahem funkcí, s důrazem na digitální techniku, a osciloskopy pro smíšené signály, krátce MSO osciloskopy. Středem zájmu je nejen vybavení a funkce, ale také design – ten je přizpůsobený moderním požadavkům. Osciloskopy, generátory funkcí, stolní multimetry a laboratorní zdroje jsou k dispozici v nadčasové černé barvě, která nadchne zejména nadšence pro techniku, kteří už nemohou ani vidět bezbarvou šeď na měřicích místech v laboratořích.

Řešení ušitá přesně na míru a inovace v oblasti obsluhy umožňují efektivní používání produktů. Abyste se mohli soustředit na svou práci.

Objevte další zajímavá témata

Nejlepší dodavatelé

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing