Produktivně a bezpečně – i v drsném prostředí

Vy se soustřeďte na podstatné věci – na své řemeslo. Vysoce kvalitní a odolné nářadí vám dodáme my. Pro bezpečnou a produktivní práci. S bezkabelovými systémy nářadí, kde se jeden akumulátor hodí do všech zařízení, si flexibilně poradíte s jakýmkoliv úkolem.

  

3M – řešení pro bezpečnost práce ve stavebnictví

Staráme se o vaši bezpečnost

Stavebnictví zahrnuje velký počet komplexních oborů. Často jde o velké projekty například pozemních nebo podzemních staveb, které vyžadují také řadu dalších stavebních oborů a řemesel. Ve společnosti 3M pracujeme každý den na tom, jak dále optimalizovat řešení pro bezpečnost práce a minimalizovat ohrožení zdraví vašich zaměstnanců při jejich komplexních pracovních činnostech.

V této branži vznikají obdivuhodná stavební díla – a vaši zaměstnanci se přitom vystavují mnohým rizikům. Mezi ně patří poranění hlavy a očí, nebezpečí poškození sluchu, vdechnutí škodlivých látek ze vzduchu, pád z výšky, UV záření a podobně. Společnost 3M vám nabízí integrovaná řešení ochrany zdraví při práci, navržená tak, aby vašim zaměstnancům přinášely ochranu a pohodlí. Společnost 3M jakožto spolehlivý partner učiní vše pro to, aby vám pomohla vytvořit bezpečné pracovní prostředí.

    

Bosch – Professional AMP-Share a Biturbo Power

    

Spousta značek. Spousta strojů. Jeden akumulátorový systém

Další výhoda 18V akumulátorů Bosch Professional? Bosch Professional je tvůrcem akumulátorového systému AMPShare, který funguje u celé řady značek. Díky tomu je 18V akumulátor Bosch Professional kompatibilní nejen s přístroji Bosch Professional, ale také s přístroji mnoha jiných značek, které se k této skupině přidaly. Díky neustále se rozrůstajícímu seznamu partnerských značek máte možnost využívat stále více přístrojů s akumulátorovým systémem a dále tak rozšiřovat portfolio vašeho nářadí. Díky více než 80 milionům prodaných akumulátorů a rychle rostoucí komunitě představuje AMPShare 18V akumulátorový systém, na kterém můžete stavět.

Přehled všech výhod:

  • plně kompatibilní,
  • špičková akumulátorová technologie,
  • profesionální zázemí,
  • šetří čas, místo a peníze.

JEDEN 18V AKUMULÁTOR – NAPÁJENÍ JAKO PŘES KABEL

BITURBO Brushless je synonymem vysoce výkonného akumulátorového nářadí, které je stejně silné jako při napájení kabelem – s 18V akumulátorem. Nářadí BITURBO si poradí i s těmi nejnáročnějšími materiály a úlohami – rychleji, snáze a jednodušeji. Nářadí BITURBO je díky výkonnému akumulátoru ProCORE18V mobilní a poskytuje stejný výkon jako nářadí napájené kabelem s až 2 000 W.

   

Fein Multimaster – nyní s 18V systémem AMPShare

Akumulátory MULTIMASTER

Akumulátory MULTIMASTER, modely 500, 700 a 700 1.7 jsou k dostání s akumulátorovým rozhraním 18V systému AMPShare. AMPShare ‒ powered by Bosch: Tak se nazývá nová globální akumulátorová platforma, sjednocující různé výrobce.

Tato akumulátorová platforma poskytuje uživatelům jasné výhody: Zákazníci partnerských firem mohou stávající 18V akumulátory AMPShare používat společně s FEIN MULTIMASTER 500, 700 a 700 1.7. Také zákazníci značky FEIN si díky AMPShare rozšíří možnosti použití, protože mohou používat elektronářadí s akumulátory AMPShare bez ohledu na jejich výrobce. Tento udržitelný systém tak nabízí zákazníkům vyšší flexibilitu a úsporu nákladů.

FEIN je vynálezcem multifunkčního nářadí

MULTIMASTER je od svého vynalezení firmou FEIN před více než 50 lety synonymem úspěchu – a to po celém světě. Dnes má společnost FEIN v programu tři výkonnostní třídy těchto strojů s napájením ze sítě i z akumulátoru, rozčleněné na MULTIMASTER 300, 500 a 700. Uživatelé toto nářadí oceňují jako univerzálního pomocníka, pokud jde o řezání, broušení, leštění, rozbrušování, pilování, škrábání, krájení a čištění. Když jde o speciální aplikace, profesionálové jako truhláři, tesaři a výrobci interiérů se spoléhají na MULTIMASTER stejně jako obráběči kovů a zámečníci.

   

VOLTCRAFT – nové řady multimetrů

Funkce šité na míru vašemu řemeslu

Všechny tři nové modelové řady napomáhají prostřednictvím optimalizovaných displejů, nových pouzder s mechanickou ochranou a spoustě dalších vlastností k tomu, abyste se mohli 100% soustředit na svou práci.

Řada VC-800 nabízí např. inovativní magnetickou technologii.
Pro měření tak máte obě ruce volné! Extra silné neodymové magnety, integrované v pouzdru, zajišťují bezpečné uchycení na dveře rozvaděče. Kromě toho lze jeden z měřicích hrotů upevnit na přístroj magneticky.

Měřicí přístroje se navíc vypínají, až když jste hotoví, a ne v momentě, kdy právě stojíte na žebříku.

Naše doporučení

Spotřební materiál pro vaše staveniště

Pro každý servisní zásah, hrubou stavbu nebo dílnu.

Nejlepší inovace pro vaše řemeslo a techniku

Nabízíme široký výběr šroubů a dalšího montážního materiálu

Doplňkové služby, které vám pomohou uspět