Pájecí technika

Profesionální pájecí technika pro výzkum, vývoj a vzdělávání

Učebny vybavené funkčním a moderním zařízením jsou základem úspěšných a pokrokových projektů. Náš sortiment profesionálních páječek a příslušenství poskytuje to správné řešení pro začínající elektrotechniky, výzkumníky a stavitele.

Conrad nabízí správná řešení pro všechny požadavky.

 

TECHNIKA JSME MY

Výhody technologie

Řada Weller WT - vysoká flexibilita pro všestranné aplikace

Kompaktní, uživatelsky přívětivé systémy pájecích a přepracovacích produktů Weller z řady WT do sebe zapadají a poskytují přesně ten prostor na vašem pracovním stole, jaký potřebujete. Otočné bezpečnostní nožičky lze vzájemně kombinovat. Poskytují pohodlné a bezpečné uložení pájecích hrotů. V nabídce jsou pasivní páječky, hybridní páječky a mikropáječky. Jsou zpětně kompatibilní s více než 1000 kombinacemi hrotů a nástrojů.

Weller Erem - přesné nástroje pro elektronické součástky

Nářadí Weller Erem® je navrženo s nekompromisní švýcarskou kvalitou speciálně pro elektroniku a nabízí nejvyšší odolnost. S více než 1 milionem konzistentních a přesných cyklů otevírání a zavírání definují tyto vysoce výkonné frézy průmyslový standard. Díky nejmodernějším řešením, jako je Magic SpringTM, samosvorný šroubový systém a technologie Maximum Opening Stop, nabízejí kleště Weller Erem nejdelší životnost, nejvyšší přesnost a nejlepší kvalitu na světě.

Technika pájení Toolcraft - pro profesionály i začátečníky

Obráběcí stanice TOOLCRAFT TPS-900 opět prokázala, že špičkovou technologii lze nabídnout i za přijatelnou cenu. TPS-900 je profesionální pájecí stanice pro průmyslové aplikace. Kromě páječky, pájecí pinzety, odpájecí pistole a horkovzdušné trysky je zabudována i vakuová pipeta na SMD součástky. Všechny parametry lze snadno přenést do pájecí stanice přes USB a samostatný software. Pájecí stanice TOOLCRAFT nejsou řešením pouze pro profesionály, ale také pro začínající kutily – od dalších pájecích stanic pro každého uživatele až po páječky, odpáječky a náhradní hroty – vše z jednoho zdroje.

Bezpečnost na pracovišti – se správným vybavením

Bezpečnost při pájení vyžaduje jasné osvětlení pracoviště a dobrou viditelnost pájeného bodu a hrotu. Obě tyto podmínky splňují otočné pracovní lupy s integrovaným osvětlením. Často používanou pomůckou je tzv „Třetí ruka“ je malé zařízení s uzamykatelnými krokosvorkami, sloužící například k bezpečnému upevnění desek nebo součástek během procesu pájení. Protože většina pájek používaných v elektronice obsahuje tavidlo, jako je kalafuna, výpary se během procesu pájení nevyhnutelně odpařují. To je velmi důležité pro vaše zdraví. Kromě toho se výpary pájky mohou usazovat na součástkách a deskách plošných spojů a vést k funkčním problémům. Proto je doporučeno používat odsávačky s filtry přímo na našem pracovišti.Pro efektivní práci a udržení pořádku jsou k dispozici i pájecí stanice 3v1, jako je pájecí stanice TOOLCRAFT LSL-951 s LED osvětlením a odsáváním výparů.

Nejlepší dodavatelé

Služby

Další služby na platformě Conrad Sourcing