Zachycení, přeměna a ukládání sluneční energie

Nákladově výhodné zahájení využívání obnovitelných energií. Ušetřete elektrický proud, předcházejte blackoutům a využívejte energii, kterou jste si uložili, k nabíjení vašich přístrojů a vybavení.

    

Phasun – svěží vítr v napájení nezávislém na síti

Phaesun se specializuje na instalaci fotovoltaických a větrných systémů pro napájení nezávislé na elektrické síti. Tento německý podnik nabízí produkty všech renomovaných výrobců a také komplexní servis počínaje řízením mezinárodních produktů přes školení zákazníků až po technickou podporu. Produktové portfolio zahrnuje nejdůležitější komponenty pro napájení nezávislé na síti.

Sun Plus
Solární moduly Sun Plus vybavené anodizovanými dvoustěnnými hliníkovými rámy, odolnými proti poškrábání se hodí pro průmyslové použití. Krystalické články jsou integrované v křišťálovém skle s nízkým podílem oxidů železa a jsou chráněné dvouvrstvou vysoce odolnou fólií.

Hybrid Kit Sun Wind One
Když je v zimě intenzita slunečního záření nižší, poskytuje energii potřebnou k provozu 12voltových spotřebičů větrný generátor. Ve spojení s měničem frekvence lze použít i pro standardní přístroje 230 V AC.

Sun Store 250
Baterie Phaesun Sun Store AGM jsou robustní, vodotěsné, vydrží mnoho cyklů a mají dlouhou životnost. Jsou velmi účinné a nejlépe se hodí jako univerzální baterie.

    

Více zajímavých produktů

Nejlepší výrobci

Doplňkové služby platformy Conrad Sourcing

Také by vás mohlo zajímat


Průvodce obnovitelnými zdroji energie

Snížení nákladů na energii a zajištění konkurenční výhody.

Více »


Větrné elektrárny a malé větrné turbíny
 Výroba elektřiny pomocí větrné energie. 

Více »


Řešení výpadku proudu

Co dělat, když nejde elektřina?

Více »