Optimální příprava na transformaci energetiky

Připravte se s naším širokým sortimentem elektronických součástek na všechny nadcházející výzvy spojené s transformací energetiky. Připravte svou firmu na budoucnost tím, že splníte všechny technické předpoklady pro efektivní využívání zdrojů energie.

BJZ

Kvalitní produkty pro výrobu elektroniky.

Společnost BJZ je už více než 40 let spolehlivým a kompetentním partnerem elektrotechnického průmyslu v oblasti ochrany ESD, přípravy komponentů a odpojování. Pečlivě zvolení partneři s vysoce kvalitními produkty, stejně jako vlastní inovace zajistily firmě v posledních letech solidní pozici na trhu. Přední světové podniky v oblasti elektrotechnického průmyslu se spoléhají na její odbornou kompetenci a kvalitu jejích produktů.

  • Spolehlivá a jednoduchá ochrana elektrotechnických komponentů a součástek

  • Ochrana a kvalita podle požadavků normy (ESD)

  • Připojení fotovoltaických řetězců technikou SUNCLIX nebo push-in, bezúdržbové

  • Jednoduchá a intuitivní manipulace (např. u zkušebních stanic a měřicích přístrojů)

Picotronic®

Vysoce kvalitní lasery certifikované kvality.

Společnost Picotronic® se může opřít o svou více než 15letou historii, během níž se stala předním poskytovatelem laserových modulů a integrovaných řešení, splňujících nejvyšší kvalitativní požadavky v Německu. Přibližně 50 zaměstnanců se stará o to, aby všichni zákazníci z oblasti výzkumu, průmyslu a řemesel obdrželi potřebné vhodné lasery z jejího sortimentu nebo individuální speciální řešení – bez přirážky, už od velikosti dávky 1. Přitom sázejí na stabilitu a jednají jako spolehlivý partner a dodavatel.

Společnost Picotronic® je synonymem vysoce kvalitních produktů, efektivních procesů a vynikajících služeb. Dosahuje toho díky tzv. Picotronic® Circle, při němž pravidelně kontroluje a optimalizuje své jednání.

Doporučené produkty

Špičkové značky elektronických součástek

Doplňkové služby, které vám pomohou dosáhnout úspěchu

Zajímavá témata

Průvodce konektory a kabely

Všechny důležité informace k tomuto tématu

Zjistit více

Průvodce elektromechanikou

Všechny důležité informace k tomuto tématu

Zjistit více

Průvodce elektronickými součástkami

Všechny informace o tématu

Zjistit více