Pro úspěšnou automatizaci ve firmě je kromě spousty dalších věcí podstatná zejména profesionální a strukturovaná komunikační technika uvnitř firmy, protože se zde různé oblasti činnosti často navzájem překrývají. Žádoucí je spolupráce, nejen po technické, ale také po organizační stránce. Nákupní platforma Conrad Sourcing Platform vám nabízí produkty, které jsou dimenzované speciálně pro vaše potřeby a podpoří vás při rozvíjení již existujících možností.

   

Weidmüller Industrial Ethernet

Komponenty pro průmyslový Ethernet značky Weidmüller zajišťují perfektní propojení pro datovou komunikaci mezi zařízeními připojenými k Ethernetu v průmyslové automatizaci. Protože podporují různé topologie a protokoly, hodí se pro celou řadu průmyslových použití.

Jakožto poskytovatel ucelených průmyslových síťových infrastruktur pro konstrukci a strojírenství disponujeme širokým sortimentem switchů pro individuální požadavky našich zákazníků. Najdete mezi nimi také gigabitové switche (unamanaged a managed), média konvertory, Power-over-Ethernet switche, Wi-Fi zařízení a sériové/ethernetové konvertory, které vyhovují nejvyšším požadavkům a umožňují spolehlivou a flexibilní komunikaci přes Ethernet. Díky širokému pasivnímu portfoliu produktů v oblasti konektorů a kabelů RJ45 a optických vlnovodů je Weidmüller vaším partnerem v oblasti řešení průmyslového Ethernetu.

   

Průmyslová datová komunikace značky LAPP

Výzva pro průmyslová datová vedení spočívá v tom, jak garantovat spolehlivé, nicméně stále objemnější toky dat v drsném průmyslovém prostředí. Vedení jsou mnohdy milionkrát ohýbána ve vlečných řetězcích nebo jsou vystavována agresivním médiím či vysokým teplotám.

Díky zapojení procesů automatizace u našich zákazníků jsme neustále nuceni nacházet inovativní přístupy při řešení jejich nejdůležitějších budoucích výzev. Proto našim zákazníkům nabízíme velký výběr komponentů a systémových řešení pro automatizaci továren, budov a procesů.

Řešení techniky automatizace od společnosti LAPP zahrnuje kompletní systémy kabeláže a připojení pro síťové propojení úrovně senzorů, akčních členů a řízení až po systému kontroly toku zboží.

   

Anybus Wireless Bolt IoT

Jednoduché dovybavení vzdálenou kontrolou. Díky řešení Anybus Wireless Bolt IoT lze data strojů a zařízení jednoduše načíst přes internet – to šetří náklady na servis a minimalizuje doby výpadků.

Celá řada zařízení nejnovější generace vysílá stavová data přes internet. Například elektroměry předávají údaje o spotřebě, zařízení poskytují údaje o stavu naplnění a stroje o svém stavu. Přenos dat přes Internet of Things (IoT, internet věcí) šetří čas a snižuje náklady. Tento posun v produktivitě díky digitálnímu propojení lze jednoduše dodatečně napojit také na stávající stroje. Díky Anybus Wireless Bolt IoT je to možné.

     

Wago

Osvědčená a směr určující svorka pro všechny druhy kabelů a vodičů od 0,2 do 4 mm² – nepřekonatelně jednoduchá, rychlá a bezpečná. To je nová svorka řady 221 s páčkou. Spojuje všechny známé přednosti spojovací svorky řady 221 se štíhlým designem: univerzální přípojka, kterou lze díky technologii s páčkou použít zcela bez nářadí, a přitom zajišťuje viditelně bezpečný kontakt vodičů.