
Celková cena (7 185,00 Kč / kus)
7 185,00 Kč
Včetně DPH.
Doprava zdarma
Ověřený prodejce s technickou podporou
Technické parametry
- Produktová řada: QUINT Power
- Typ připojení: Připojení Push In
- Šířka: 122 mm
- Výška: 130 mm
- Hloubka: 53 mm
- Okolní podmínky: Okolní podmínky
- Ochrana: IP20
- Teplota okolí (provoz): -40 °C ... 75 °C (> 60 °C SNIŽOVÁNÍ: 2,5 %/K)
- Okolní teplota (skladování/transport): -40 °C... 85 °C
- Normy/předpisy: EN 61000-4-10
- Způsob montáže: Montáž na DIN lištu
- Izolační vlastnosti: Izolační vlastnosti
- Kategorie přepětí: Kategorie přepětí
- Stupeň znečištění: 2
- Vibrace (provoz): 5 Hz 100 Hz rezonanční vyhledávání 2,3 g, 90 min., rezonanční frekvence 2,3 g, 90 min. (Podle DNV GL třídy C)
- Délka odizolování: 8 mm
- Průřez kabelu flexibilní minimálně: 0,2 mm²
- Flexibilní průřez vodiče: Max. 1,5 mm²
- Průřez vodiče minimální: 0,2 mm²
- Pevný průřez vodiče max. 1,5 mm²
- Montážní poloha: Vodorovná nosná lišta NS 35, EN 60715
- Utahovací moment min. 0,5 Nm
- Shoda/schválení: Shoda/schválení
- ATEX: SIQ 22 ATEX 245 X; II 3 G EX ec ic NC IIC T4 GC
- IECEx: IECEx SIQ 22.0001X; EX ec IC T4 GC
- Frekvenční rozsah 50 Hz... 60 Hz
- Třída ochrany: I
- Frekvence: 50 Hz
- Rozsah jmenovitého vstupního napětí: 110 v DC... 250 V DC
- Rozsah vstupního napětí: 110 v DC... 250 V DC -18 % ... +40 %
- Napětí max. 300 v /AC 60 s.
- Proudový náraz: typ. 15 a (při 25 °C)
- Odolný proti nárazu pro spínací proud (I2t): < 0,9 A2S
- Omezovač proudového nárazu 15 a (po 1 ms)
- Doba přemostění při výpadku sítě: typ. 53 ms (120 v AC); typ. 55 ms (230 v AC)
- ODBĚR PROUDU: 3 A (110 V DC); 1,3 A (250 V DC)
- Jmenovitý příkon: 274 VA
- Doba zapnutí je typická: 300 ms (z REŽIMU SPÁNKU MODE)
- Čas zapnutí: < 1 s.
- Zajištění vstupu: 8 a (pomalá, interní)
- Výběr vhodné pojistky pro ochranu vstupu: 10 a... 16 a (charakteristika B, C, D, k nebo srovnatelná)
- Stupeň účinnosti: typ. 92,8 % (120 v AC); typ. 93,8 % (230 V AC)
- Výstupní charakteristika: U/I Advanced; Smart Smart HICCUP; FUSE MODE
- Jmenovité výstupní napětí: 24 V DC
- Rozsah nastavení výstupního napětí (USET): 24 v DC... 28 v DC (konstantní výkon)
- Jmenovitý výstupní proud (IN): 10 A.
- Statický Boost (ISTAT.Boost): 12,5 A.
- Dynamické Boost (IDYN.Boost): 20 a (5 s)
- Selective Fuse Breaking (ISFB): 60 a (15 ms)
- MAGNETICKÉ SPOUŠTĚNÍ POJISTEK: A1... A6 / B2... B6 / C1... C3 / Z1... Z6
- Odolnost proti zkratu: Ano
- Prázdný: Ano
- Odolnost proti zpětnému proudu: ≤ 35 v DC
- Ochrana proti přepětí na výstupu (OVP): < 30 v DC (dvojitá ochrana s vypnutím během 20 ms)
- Zbytkové vlnění: < 50 mVss (při jmenovitých hodnotách)
- Doba náběhu: < 100 ms (Uout = 10 % ... 90 %)
- Zapojení v sériovém zapojení: Ano
- Ztrátový výkon při volnoběhu: Max. < 4 W < (120 v AC); 4 W (230 v AC)
- Ztrátový výkon maximální jmenovité zatížení: < 19 W (120 v AC);< 16 W (230 v AC)
- ZTRÁTOVÝ VÝKON SLEEP MODE: < 3 W (120 V AC);< 3 W (230 V AC)
- Možnost paralelního zapojení: Ano, pro redundanci a zvýšení výkonu
- Zabezpečení (sekundární): Elektronicky;termomagneticky;teplotně
- Vstup: 2 kV (zkušební stupeň 4 - symetrický); 4 kV (zkušební stupeň 4 - nesymetrický)
- Výstup: 1 kV (zkušební úroveň 3 - symetrický); 2 kV (zkušební úroveň 3 - nesymetrický)
- Signál: 4 kV (zkušební stupeň 4 - nesymetrický)
- Druhy signalizace: LED; bezpotenciálový kontakt signálu; aktivní výstup signálu Out1 (digitální, konfigurovatelný); aktivní výstup signálu Out2 (digitální, analogový, konfigurovatelný); Remote kontakt; signální erde SGnd
- Default: Uzavřen (Uout > 0,9 uset)
- DIGITÁLNÍ: 24 V DC / 1 A; 30 V AC/DC / 0,5 A
- Analogový: 4 mA... 20 mA ±5 % (zátěž ≤400 Ω)
- Signálové zařízení SGnd: Referenční potenciál pro Out1, Out2 a Rem
- Počet fází: 1
- Izolační napětí vstup/výstup: 4 kV AC (typová zkouška); 2 kV AC (kusová zkouška)
- Spínací frekvence: 90,00 kHz... 110,00 kHz (úroveň pomocného měniče); 50,00 kHz ... 245,00 kHz (základní měnič); 35,00 kHz ... 700,00 kHz (PFC)
- MTBF (IEC 61709, SN 29500): > 1165000 h (25 °C);> 700000 h (40 °C);> 321000 h (60 °C)
- Délka života (elektrolytické kondenzátory): Délka životnosti (elektrolytické kondenzátory)
- Proud: 10 A
- Teplota: 25 °C;
- Čas: 138000 h
- Přídavný text: Zkušební úroveň 2
- Montážní rozměr
- Montážní poznámka: Stohovatelné: PN ≥50 %, horizontálně 5 mm, vedle aktivních součástek 15 mm, vertikální 50 mm
- Stohovatelný: PN <50 %, horizontální 0 mm, vertikální 40 mm, vertikální 20 mm
- Ochranný nátěr: Ano
- Třída hořlavosti podle UL 94 (pouzdro / svorky): V0
- Materiál skříňky: kov
- Provedení krytu: Nerezová ocel X6Cr17
- Provedení bočních dílů: Hliník
- Výška: ≤ 5000 m> (2000 m, snižování výkonu)
- Klimatická třída: 3K22 (podle EN 60721-3-3)
- Max. úř. věst. Vlhkost vzduchu (provoz): ≤ 100 % (při 25 °C, žádné orosení)
- Šok: 18 ms, 30 g, podle směru místnosti (podle IEC 60068-2-27)
- Kód teploty: T4 (-40 ... > 50 AŽ +75 °C | 60 °C, SNIŽOVÁNÍ: 2,5 %/K)
- EN 61010-1: II (≤ 5000 m)
- EN 62477-1: III (≤ 2000 m)
- Požární ochrana ve kolejových vozidlech: Požární ochrana v kolejových vozidlech
- Standardní označení: Požární ochrana v kolejových vozidlech
- Výbušná atmosféra: IEC 60079-0; IEC 60079-7; IEC 60079-11; IEC 60079-15
- CSA: CAN/CSA-C22.2 NO. 61010-2-201; CSA-C22.2 NO. 107.1-16
- SIQ: CB-SCHEME (IEC 61010-1, IEC 61010-2-201)
- Elektromagnetická kompatibilita: Shoda s EMV směrnicí 2014/30/EU
- Nízkonapěťová směrnice: Shoda se směrnicí NSR 2014/35/EU
- EMV požadavky na emise: EN 61000-6-3; EN 61000-6-4
- EMC požadavky na odolnost: EN 61000-6-1; EN 61000-6-2
- Emise šířené vedením: Emise šířené vedením
- Rušivé vyzařování: Rušení
- DNV GL vedení rušivého vysílání: DNV GL vedení rušivého vyzařování
- DNV: Třída B
- DNV GL GL rušivé záření: DNV GL rušivé záření
- Výboj statické elektřiny: Výboj statické elektřiny
- Kontaktní výboj: 8 kV (zkušební stupeň 4)
- Vybíjení vzduchu: 15 kV (zkušební stupeň 4)
- Poznámka: Kritérium a: 0,5 / období
- Kritérium B: 5 / 50 / 250 period
- Elektromagnetické vysokofrekvenční pole: Elektromagnetické vysokofrekvenční pole
- Síla zkušebního pole: 1000 a/m.
- Rychlé přechodné jevy (Burst): Rychlé přechody (Burst)
- Zatížení nárazem (Surge): Zatížení nárazem (Surge)
- Ovlivňování vedením: Ovlivňování vedením
- Vstup/výstup/signál: Nesymetrický
- Napětí: 2,5 kV
- Magnetické pole s energetickou frekvencí: Magnetické pole s energeticky technickou frekvencí
- Poklesy napětí: Poklesy napětí
- Pokles napětí: 0 %
- Impulsní magnetické pole: Impulsní magnetické pole
- Asymetrické rušení šířené vedením: Asymetrické rušení šířené vedením
- Úroveň testu 1: 100 kHz
- Úroveň 2:1 MHz
- Úroveň testu 3: 1,5 kHz 15 kHz (zkušební úroveň 4)
- Úroveň testu 4: 15 kHz 150 kHz (zkušební úroveň 4)
- Úroveň 5: 16,7 Hz 50 Hz 60 Hz (zkušební úroveň 4)
- Úroveň 6: 150 Hz 180 Hz (zkušební úroveň 4)
- Kmitací hřídel: Tlumí kmitací hřídel
- Vstup, výstup (zkušební úroveň 1): 100 kHz, 1 MHz (zkušební úroveň 3 - symetrická)
- Vstup, výstup (zkušební úroveň 2): 10 MHz (zkušební úroveň 3 - nesymetrický)
- Vstup, výstup (zkušební úroveň 3): 100 kHz, 1 MHz (zkušební úroveň 3 - nesymetrický)
- Signály (úroveň 1): 100 kHz, 1 MHz (zkušební úroveň 3 - symetrická)
- Signály (zkušební úroveň 2): 100 kHz, 1 MHz (zkušební úroveň 3 - nesymetrická)
- Harmonické magnetické pole: Tlumené magnetické pole
- Kritéria: Kritéria
- Kritérium a: Běžné provozní chování v rámci definovaných mezí.
- Kritérium B: Dočasné zhoršení provozních podmínek, které přístroj sám opravuje.
- Kritérium C: Dočasné zhoršení provozních podmínek, které je zařízení samo opraveno nebo lze obnovit použitím ovládacích prvků.
- DRÁHOVÉ POUŽITÍ: EN 50121-3-2 ; EN 50121-4; EN 50121 -5; EN 50163; IEC 62236-3 -2; IEC 62236-4; IEC 62236-5; EN 50155; EN 45545-2 (HL3); EN 61373 (TŘÍDA 1B)
- Řídicí vstup (konfigurovatelný) REG: Výstupní výkon ZAP./VYP. (SLEEP MODE)
- AC provoz: AC provoz
- Tvar sítě: Hvězdná síť
- Napětí zemské sítě obvykle: 120 v AC; 230 v AC
- Typ napětí: DC
- Frekvenční rozsah AC: 50 Hz... 60 Hz - 10 % ... +10 %
- Frekvenční rozsah (FN): 50 Hz... 60 Hz - 10 % ... 10 až +10 %; 16,7 Hz (podle EN 50163)
- Ochranné zapojení: Přepěťová ochrana | varistor, přepěťová ochrana
- Účiník (cos phi): 0,94
- Výbojový proud proti PE: < 3,5 mA; 0,7 mA (264 v AC, 60 Hz)
- DC provoz: Provoz DC
- Snižování: > 60 °C... 70 °C (2,5 %/K)
- Odchylka: < 0,5 % (statická regulace zatížení 10 %... 90 %);< 4 % (zatěžování dynamicky 10 %... 90 %, (10 Hz);< 0,25 % (změna vstupního napětí ±10 %)
- VÝSTUPNÍ VÝKON 240 W; 300 W; 480 W.
- Crest Factor: typ. 1,57 (120 v AC); typ. 1,59 (230 V AC)
- Signal Out 1 (konfigurovatelný): Signal Out 1 (lze nastavit)
- Signal Out 2 (konfigurovatelný): Signal Out 2 (lze nastavit)
- Signální relé 13/14 (konfigurovatelné): Signálové relé 13/14 (konfigurovatelné)
- Flexibilní jednovodičový/svorkový bod s plastovou objímkou min.: 0,2 mm²
- Flexibilní jednovodičový/svorkový bod s plastovým pouzdrem max.: 0,75 mm²
- Flexibilní jednovodičový/svorkový bod s dutinkami bez plastového pouzdra min.: 0,2 mm²
- Flexibilní jednovodičový/svorkový bod s dutinkami bez plastového pouzdra max.: 1,5 mm²
- Průřez vodiče AWG min. 24
- Průřez vodiče AWG max. 16
- Utahovací moment max. 0,6 Nm
- Výstup signálu: Výstup signálu
- Pout: > 100 % (LED dioda se rozsvítí žlutou, výstupní > > výkon 240 W) > ; 75 % (LED dioda se rozsvítí zeleně> , výstupní výkon 180 > W); 50 % (LED dioda se rozsvítí zeleně, výstupní výkon 120 W)
- Uout: > 0,9 x USET (LED dioda je zelená);< 0,9 x USET (LED dioda je zelená)
- Směrnice o ochraně životního prostředí: Směrnice 2011/65/EU o nebezpečných látkách; směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních; směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních
- Montážní vzdálenost doprava/doleva: 5 mm / 5 mm
- Montážní vzdálenost nahoře/dole 50 mm / 50 mm
- Norma - omezení harmonických síťových proudů: EN 61000-3-2
- Norma – elektrická bezpečnost: IEC 61010-2-201 (SELV)
- Norma - nízké ochranné napětí: IEC 61010-1 (SELV); IEC 61010-2-201 (PELV)
- Norma - bezpečné oddělení: IEC 61558-2-16; IEC 61010-2-201
- Norma – bezpečnost pro měřicí, řídicí, regulační a laboratorní přístroje: IEC 61010-1
- Nabíjení baterie: DIN 41773-1
- Schválení - požadavky polovodičového průmyslu v souvislosti s poklesy napětí sítě: SEMI F47-0706, EN 61000-4-11
- EN 61558-2-16: II (≤ 5000 m)
- UL schválení: UL listed UL 508; UL 121201 & CSA C22.2 No. 213-17 třída I, Division 2, Groups a, B, C, D T4 (Hazardous Location)
- EMV požadavky napájení: IEC 61850-3 (G, H); EN 61000-6-5 (spínací zařízení)
- Harmonické proudy: Harmonické kmitání
- Flip: Kontrolka
- Počet period: 0,5 / 1 / 5 / 50 / 250
- Tlumené klesání (Ring wave): Tlumené klesání (Ring wave)
- Zdánlivý výkon 336 VA (120 v, UOUT = 24 v, IOUT = STAT. Boost); 345 VA (230 v, UOUT = 24 v, IOUT = termostat. Boost)
- Alternativní montáž: Alternativní montáž
- FART FSK Physical Layer Test Specification: Výstupní napětí Uout
- Lodní stavitelství: DNV, BV, LR
- Vstupní napětí: Min. 77 V DC
- Test znečišťujících plynů: ANSI/ISA 71.04-2013 G3 HARSH Group a
- Funkční bezpečnost podle IEC 61508: Sil 3
- Úroveň 7: 16,7 Hz 50 Hz 60 Hz (zkušební úroveň 4)
- Jmenovité vstupní napětí
110 - 300 V/DC
- Kategorie produktu
napájení
- Vstupní napětí (min.)
100 V/AC
77 V/DC
- Vstupní napětí (max.)
240 V/AC
250 V/DC
- Výstupní proud (max.)
10 A
- Výstupní proud (max.) - zaokrouhlený
10 A
274 VA
- Typ výstupu (Napájecí zdroje)
nastavitelný
- Fáze
1
- Výstupní napětí (max.)
24 V/DC
- Počet výstupů
1 x
- Připojení
šroubovací
Push-in připojení pružinovou svorkou
- Rozm.
(d x š x v) 125 x 50 x 130 mm
- Výstupní napětí (max.)
28 V/DC
- Výstupní napětí (min.)
24 V/DC
- Provozní teplota (max.)
75 °C
- Teplota provozu (max.)
75 °C
- Pracovní teplota (min.)
60 °C
- Provozní teplota (min.)
-40 °C
- Číslo výrobce
2904616
- Obsah
1 ks
- MTBF
1165000 h
- Vlastnosti napájecích adaptérů
stabilizováno
- Šířka
50 mm
- V
130 mm
- Délka
125 mm
IP20
- Max. teplota
75 °C
- Min. teplota
-40 °C
- Typ
QUINT4-PS/1AC/24DC/10/+
- Spotřeba (Stand-By)
3 W
- Účinnost
93.8 %
- Hloubka
125 mm
- Montážní výška
130 mm
- UKCA
Ano
Ke stažení
List technických údajů
List technických údajů 3579802 Phoenix Contact 2904616 napájení Spotřeba (Stand-By) 3 W 24 V/DC 10 A 274 VA Počet výstupů:1 x Obsah 1 ks
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny 3579802 Phoenix Contact 2904616 napájení Spotřeba (Stand-By) 3 W 24 V/DC 10 A 274 VA Počet výstupů:1 x Obsah 1 ks
Popis
Napájecí zdroj Quint Power, šroubové připojení, montáž na DIN lištu, vstup: 1fázový, výstup: 24 v DC / 10 a
Tento text byl přeložen strojově.
Tento text byl přeložen strojově.
Doplňující informace
- Upozornění
V případě tohoto zařízení, které není určeno k připojení do slaboproudé sítě, smí připojení a instalaci provést pouze elektrikář.






























