CONRAD – PROCUREMENT. SIMPLE. FAST. COMPREHENSIVE

Že je podnikání stále složitější? Právě proto je zjednodušujeme.
Nákupní platforma Conrad je pro vás tím nejlepším řešením, protože vám jednoduše a bez problémů poskytne odpovědi na všechny vaše otázky a výzvy.

Nabízíme pohodlný nákup od jednoho dodavatele, který pro vás zajistí vše, co potřebujete. Je to jednoduché. Pochopili jsme, co je pro vás důležité – a uděláme vše pro to, abyste si to mohli pořídit co nejjednodušeji! Proto naše nákupní platforma kryje veškeré vaše technické a provozní potřeby – jednoduše, rychle a komplexně. Aby váš byznys úspěšně rostl.

Jednoduché, protože...

 

...díky konsolidaci dodavatelů snadno ušetříte procesní náklady a v každém okamžiku si udržíte přehled – díky našemu jedinečnému sortimentu produktů.

Zjistit více ›  

 

...Vám díky našim řešením eProcurement nabízíme celou řadu výhod prostřednictvím elektronických katalogů a vázanosti nabídek. Ušetříte tak čas i náklady.

Zjistit více ›  

 

...zajišťujeme nejen produkty. Díky našemu rozsáhlému portfoliu služeb je nyní nakupování jednoduché jako nikdy předtím.

Zjistit více ›  

 

Ať už potřebujete cokoliv, my to zajistíme

Conrad Sourcing Platform. Víc než jen nákup.

Díky naší nákupní platformě kdykoliv pokryjete veškeré své technické a provozní potřeby. Pohodlné nakupování od jednoho dodavatele vám nabízí přístup k více než 750.000 produktů. Získáte tak rychle, bez komplikací a spolehlivě vše, co pro své podnikání potřebujete – od jednotlivých náhradních dílů až po vysoké počty kusů.

Více informací ›