Budoucnost vzdělávání je vzrušující, náročná a formovaná digitalizací. Mezi nové technologie, které mají dnešní učitelé k dispozici, patří nejen internet a multimédia. 3D tiskárny, robotika a programování také hrají důležitou roli v mnoha aspektech výuky. Podporujeme žáky, studenty, učitele a vzdělávací instituce tím, že jim nabízíme nejen přístup k inspirativním technologiím, ale také speciálním službám. Díky odborným znalostem a inovativním produktům chceme motivovat k akci, vytvářet podmínky podporující rozvoj a umožnit získání praktických dovedností v oblasti technologie a elektroniky.

            

Podporujeme vzdělávání v každé podobě!

Výzkumné pracoviště

Zobrazit více

Kancelář, IT, multimédia

Zobrazit více

 Vývojové kity  

Zobrazit více

 

 

             
             
             
             

Digitalizace školství? S naší technologií to půjde i udržitelným způsobem

Digitalizace již několik let vstupuje i do sektoru vzdělávání - současná situace tento proces nejen urychlila, ale také zdůraznila důležitost tématu. 

Přizpůsobení vzdělávání aktuální době, uvedení studentů do digitálního světa, výuka za použití nejmodernějších zařízení - to jsou současné výzvy. Ve společnosti Conrad podporujeme vzdělávací instituce, učitele, studenty a rodiče odpovídajícími službami a širokou škálou produktů. Společně dosáhneme další úrovně v oblasti inovativního vzdělávání a digitalizace!

Rozvíjejte své dovednosti pomocí moderních technologií!

V Conradu nabízíme díky naší vlastní značce VOLTCRAFT téměř 1500 zařízení vhodných pro měřicí a elektrické laboratoře i dílny ve školách a univerzitách. Již více než 35 let vyvíjí společnost VOLTCRAFT měřicí a napájecí zdroje jak pro profesionály, tak i pro další generaci techniků čelící novým výzvám. Účinnou pomocí při výuce teorie i praxe jsou multimetry, klešťové měřiče, Geigerovy čítače, laboratorní napájecí zdroje, generátory funkcí a signálů, zařízení na měření energie a osciloskopy.

Díky naší nabídce pyrometrů a termovizních kamer dokážou studenti pozorovat volným okem neviditelné tepelné jevy nebo rozvíjet nové dovednosti pomocí moderních měřicích technologií.