VOLTCRAFT® – profesionální měřicí přístroje za nejlepší cenu

Od roku 1982, kdy vznikl digitální multimetr DM 300, Conrad naslouchá potřebám svých zákazníků. Voltcraft tak nabízí zařízení pro profesionály, jako jsou multimetry, nabíječky, laboratorní zdroje energie, pyrometry, přístroje pro měření energie, osciloskopy a mnoho dalších. Zařízení značky Voltcraft splňují vysoké standardy kvality na evropském trhu a jsou ideální pro každodenní práci v laboratoři, dílně a především v průmyslových závodech, které vyžadují zařízení s vysokou spolehlivostí a přesností. Nabídka téměř 1 500 produktů umožňuje také výběr zařízení pro diagnostiku a kontrolní činnosti v mnoha průmyslových odvětvích.

Měření elektrických veličin

 

Zařízení pro kontrolu elektrických instalací umožňují přesnou diagnostiku, zajišťující snížení nákladů na případné opravy a prostoje na výrobních linkách. Použití multimetrů, klešťových ampérmetrů, testerů kabelů a také detektorů napětí pomůže při hledání živých kabelů a zajistí, že žádná závada nenaruší elektrický systém. Měřicí přístroje v kategorii do CAT IV 600 V, jakož i ty se stupněm krytí IP65 a vyšším, vám umožní pracovat v náročných průmyslových podmínkách. I tyto přístroje však poskytnou příslušné měřící funkce a přesné údaje se všemi bezpečnostními opatřeními.

Podívejte se také na nabídku měřičů zemnícího odporu, testerů kabelů a izolací, testerů objímek, lokátorů kabelů, zobrazení sledu fází a analyzátorů magnetického pole!

 

Prohlédnout kategorie »

 

 

 

 

Doporučené produkty

Měření neelektrických veličin

 

Zařízení pro měření podmínek prostředí, stejně jako jiné přístroje, umožňují detekci, testování a měření podmínek panujících v průmyslových závodech. Pyrometry, termovizní kamery a průmyslové teploměry patří mezi základní řešení značky Voltcraft, která usnadňují každodenní kontroly ve skladech, výrobních závodech a průmyslovém prostředí. Kontrola kvality produktů, bezpečnosti zaměstnanců a zajištění optimálních pracovních podmínek jsou procesy řízené přesnými zařízeními pro měření intenzity zvuku, světelného toku a vlhkosti (jak pro testování prostředí, tak materiálů). Diagnostika těžko dostupných prostor v mechanických systémech a na výrobních linkách je snazší při použití inspekčních kamer Voltcraft s možností použití různých úhlů pohledu na pohodlném displeji.

Podívejte se také na nabídku měřičů kvality vzduchu, dataloggerů, zařízení pro analýzu vody a půdy, měřičů radiace a elektromagnetického pole, tachometrů, tloušťkoměrů, kalibračních zařízeních, vibrometrů a digitálních mikroskopů!

 

Prohlédnout kategorie »

Doporučené produkty

Laboratorní měřicí přístroje

 

Osciloskopy, generátory funkcí a měřiče frekvence jsou přístroje pro přesné testování elektronických zařízení v laboratorních podmínkách. Analogové a digitální osciloskopy s frekvenčním rozsahem 10 - 250 MHz jsou vybaveny četnými automatickými funkcemi a mají vzorkovací frekvenci až 500 MSa / s na kanál. Standardní modely osciloskopů jsou vybaveny displejem pro snadnou prezentaci signálů. Zařízení Voltcraft jsou ideální pro měření parametrů signálu a porovnání dvou signálů a elektrických veličin. Díky vysoce kvalitním funkčním generátorům bude možné měřit úroveň zkreslení vznikajících v testovaných analogových nebo digitálních elektronických systémech.

Laboratorní přístroje umožní přesné srovnávací analýzy a diagnostiku poruch v zařízeních, prototypech, integrovaných obvodech a mnoha dalších. Vyberte si správné měřicí zařízení Voltcraft pro svou laboratoř!

 

Prohlédnout kategorie »

Doporučené produkty

Napájecí zdroje

 

Napájecí zdroje Voltcraft jsou zařízení, která poskytují stabilní napájení pro spolehlivý provoz různých zařízení používaných v kancelářích, v domácnosti i v průmyslových podmínkách. Díky napájecím zdrojům, které neustále vylepšujeme, budou v laboratoři všechna vaše elektronická zařízení fungovat bez přerušení. Navíc záložní zdroje zajistí napájení i v případě přepětí, nebo selhání v rozvodné síti. Výrobky značky Voltcraft zahrnují stolní napájecí zdroje, automobilové měniče a převodníky DC / AC nebo DC / DC, a v neposlední řadě laboratorní izolační transformátory, zajišťující bezpečné galvanické oddělení zařízení od energetické sítě. Díky laboratorním měřicím přístrojům Voltcraft budete disponovat profesionálním zkušebním vybavením.

Prohlédněte si také napájecí adaptéry, regulovatelné napájecí zdroje, transformátory napětí, napájecí zdroje pro notebook a příslušenství pro napájecí zdroje!

 

Prohlédnout kategorie »

Doporučené produkty

Nabíjecí technika

 

Nabíjecí technologie Voltcraft znamená kvalitu a bezpečnost díky kombinaci optimálních nabíjecích a diagnostických funkcí. Nabíječky vám umožní nabíjet různé velikosti baterií všech standartních technologií baterií, jako je například LiIon, NiCd, NiMH nebo NiZn. Široká nabídka vám umožní vybrat si ten správný model z USB nabíječek, bezdrátových nabíječek, solárních nebo vysokokapacitních powerbank, poskytujících záložní energii pro vaše zařízení. Měřiče baterií do aut a automatické nabíječky umožní bezpečné uvedení autobaterie do provozu a mohou být použity doma i v profesionálním autoservisu.

Prohlédněte si také univerzální nabíjecí stanice, nabíječky olověných baterií, testery baterií v autě a měřáky ostatních akumulátorů!

 

Prohlédnout kategorie »

Doporučené produkty

Kvalita a bezpečnost

 

Výrobky VOLTCRAFT® jsou vyvíjeny v technologickém centru Conrad (CTC) s nejvyššími standardy. Všechna zařízení splňují požadavky a mezinárodní normy kvality a bezpečnosti, jako jsou CE a EN, a v mnoha případech také certifikáty TÜV-GS a VDE atd. Kromě toho jsou také dodržovány nejvyšší normy ochrany životního prostředí a směrnice RoHS během celého životního cyklu, tj. během výroby, provozu a likvidace. Zóna EPA, jakož i celý systém řízení ESD, certifikovaný společností TÜV Nord, v souladu s DIN EN 61340-5-1, zajišťuje profesionální a bezpečné zacházení s elektronickými součástkami, které jsou náchylné na elektrostatické výboje.

 

 

Prohlédnout celou nabídku Voltcraft »

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-banners/volcraft/voltcraft-main/ce-voltcraft-jakosc-bezpieczenstwo-600x460png

Inspirace pro vás

Znát pravdu se vyplatí. Jednotkou jsou kilowatthodiny

7 Úno 2023

Znát pravdu se vyplatí. Jednotkou jsou kilowatthodiny

Tester Voltcraft odhalí včas špatnou autobaterii

7 Úno 2023

Tester Voltcraft odhalí včas špatnou autobaterii

KS Tools: nářadí, které spojuje inovace a špičková kvalita

18 Led 2023

KS Tools: nářadí, které spojuje inovace a špičková kvalita

Když osciloskop, tak přenosný. A nejlépe multifunkční

5 Led 2023

Když osciloskop, tak přenosný. A nejlépe multifunkční

Rychlejší pájení a delší životnost. To přináší výrobky JBC Tools

29 Pro 2022

Rychlejší pájení a delší životnost. To přináší výrobky JBC Tools

Endoskop Voltcraft: vaše prodloužené oko

20 Pro 2022

Endoskop Voltcraft: vaše prodloužené oko

Multimetr Voltcraft VC131. Více než jen základ

8 Pro 2022

Multimetr Voltcraft VC131. Více než jen základ

Na záření si nyní posvítíte i vy. Se skenerem Voltcraft RM-400

30 Lis 2022

Na záření si nyní posvítíte i vy. Se skenerem Voltcraft RM-400

Nejlepší termokamera je ta, kterou máte zrovna při sobě

23 Lis 2022

Nejlepší termokamera je ta, kterou máte zrovna při sobě

Spolehlivé a inovativní elektronické součástky? Přesně to nabízí OMRON

15 Lis 2022

Spolehlivé a inovativní elektronické součástky? Přesně to nabízí OMRON