https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c3/-/de/ae43a9f2098eb4386a8db10fc11db4c2c/image.jpg?x=1441&format=jpg?x=1280&y=300

Technologie PLCnext společnosti Phoenix Contact je jedinečnou otevřenou platformou pro moderní automatizaci, která splňuje všechny požadavky světa internetu věcí. Kombinace otevřené řídicí platformy, modulárního programovacího softwaru a systémové integrace s cloudem umožňuje snadné přizpůsobení měnícím se požadavkům a efektivní využívání stávajících i budoucích softwarových služeb.

Výhody:

 Specifický výkon v reálném čase a konzistence dat pro PLC, a to i pro jazyky na vysoké úrovni a kód založený na modelu,

 neomezené možnosti díky rychlé a snadné integraci softwaru, aplikací a moderních technologií Open Source,

 inteligentní síťové připojení připojením ke cloudu a integrací současných a budoucích komunikačních standardů,

 rychlý vývoj aplikací: Několik programátorů pracuje samostatně v různých programovacích jazycích,

 pohodlí programování pomocí oblíbených programovacích nástrojů.

 

Technologie PLCnext

Phoenix Contact AXC F 2152 Starterkit je ideálním řešením pro testování principu provozu, vysokého výkonu a manipulace s technologií PLCnext v menších aplikacích. Startovací sada obsahuje předinstalované komponenty.

 Výkon v reálném čase,

 konzistence dat,

 rychlá a snadná integrace open source softwaru, aplikací a budoucích technologií nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení,

 připojení k cloudu je možné díky inteligentní síti,

 několik programátorů může pracovat nezávisle v různých programovacích jazycích, což umožňuje rychlý vývoj aplikací.

Prohlédnout produkt »

              

Řadič PLCnext AXC F 2152 pro I / O systém Axioline je rychlý, robustní a jednoduchý. To znamená přizpůsobení se maximálnímu výkonu, jednoduché ovládání a použití v drsném průmyslovém prostředí.

 Podpora PROFINET,

 připojení k PROFICLOUD,

 podporuje více protokolů jako: http, https, FTP, SNTP, SNMP, SMTP, SQL, MySQL, DCP a mnoho dalších,

 je možné přímé sériové připojení k 63 I/O modulům AXIO,

 2x ethernetové konektory (integrovaný přepínač),

 zvýšená odolnost EMC,

 rozšířený teplotní rozsah od -25 do 60 °C,

 operační systém Linux,

 podpora jazyků na vysoké úrovni.

Prohlédnout produkt »

Zásoby energie

Výkon pro maximální dostupnost systému! Technicky špičkové a vysoce kvalitní napájecí zdroje POWER pro vaše aplikace. Funkčnost a design napájecích zdrojů, měničů DC / DC, redundantních modulů a modulů UPS jsou optimálně přizpůsobeny požadavkům různých průmyslových odvětví. Díky napájecím zdrojům řady QUINT, TRIO, UNO, MINI a STEP jste dobře připraveni na mezinárodní konkurenci.

Podívejte se na produkty »

              

Phoenix Contact QUINT-PS/1AC/24DC/20 síťový zdroj na DIN lištu 24 V/DC 20 A 480 W 1 x

Jedno a třífázové napájecí zdroje QUINT POWER zajišťují nejvyšší funkčnost vaší instalace. Nabízejí rychlé vybavení standardních jističů díky dynamické rezervě chodu SFB (Selective Fuse Breaking Technology) se šestinásobkem jmenovitého proudu po dobu 12 ms. Vysoká dostupnost instalace je zajištěna preventivním sledováním funkcí, které hlásí kritické provozní stavy před výskytem poruch. Mohou být použity po celém světě díky velkému rozsahu vstupního napětí pro sítě AC a DC. Statická rezerva výkonu zajišťuje snadné rozšíření systému. Napájecí zdroje řady QUINT POWER jsou zárukou spolehlivosti díky vysokému MTBF> 500 000 hodin, dlouhé době přemostění v případě výpadku napájení> 20 ms, vysokému napětí až 300 V AC.

Podívejte se na produkt »

Phoenix Contact nabízí více bezdrátového připojení, vyšší zabezpečení a vyšší spolehlivost. Průmyslový Ethernet Phoenix Contact lze snadno přizpůsobit vaší vlastní infrastruktuře. Díky desetiletým zkušenostem v oblasti automatizace a průmyslových sítí Ethernet zná společnost Phoenix Contact vaše očekávání a požadavky a rozumí jim. Můžete to zkontrolovat díky nejnovějším produktům a řešením.

Průmyslové switche od společnosti Phoenix Contact mají standardní funkce, proměnný počet portů a různé tvary. Díky vysoké odolnosti proti rušení, odolnému kovovému krytu a širokému teplotnímu rozsahu jsou plně přizpůsobeny nepřetržitému provozu. Vyberte správný switch pro vaši aplikaci.

Phoenix Contact  FL SWITCH SFNB 5TX

  5 portů TP-RJ45
 automatická detekce přenosové rychlosti 10/100 Mb / s (RJ45)
 funkce automatické opravy

Podívejte se na produkt »

Phoenix Contact  FL SWITCH SFNB 8TX

  8 portů TP-RJ45
 automatická detekce přenosové rychlosti 10/100 Mb / s (RJ45)
 funkce automatické opravy

Podívejte se na produkt »