eProcurement-oplossingen

eProcurement-oplossingen

   

Elektroinstalace

Prodlužovací kabely

 

Sítě

Osazené optické kabely

Síťové kabely

   

Kabely a adaptéry

Kabely a adaptéry

Audiokabely

PC kabely, adaptéry a rozbočovače

USB kabely

Kabely k monitorům a HDMI kabely

Nabízíme bezkonkurenčně široký výběr kabelů

Jinými slovy jsme vám k dispozici, ať potřebujete jakýkoli druh připojení – s více než pětatřiceti tisíci kabely je to pro nás hračkou. Ať už hledáte počítačové či průmyslové kabely a zaměřujete se na domácí sítě, robotické technologie nebo výrobu automobilů – u společnosti Conrad najdete pro jakoukoli aplikaci přesně to, co potřebujete. Nabídneme vám kabely v délce jednoho metru i devíti kilometrů. K dispozici jsou jako metrové zboží nebo v různých baleních, v sestavené i nesestavené podobě a se vším potřebným příslušenstvím.

Využít můžete i na míru šitá speciální řešení nabízená našimi značkami Renkforce a SpeaKa Professional. Samozřejmě jsou tu také naše služby Koax24 a Litze24 pro konfiguraci kabelů s více než 1000 různými kombinacemi konektorů a s online funkcí filtrování, která vám umožní každý kabel nakonfigurovat do nejmenších detailů.

A protože vám chceme být ještě lepšími partnery, neúčtujeme si žádnou přirážku za střih a všechny ceny jsou včetně příplatku za měď. Navíc nabízíme mimořádně krátké dodací lhůty. Že to zní to dobře? Jsme téhož názoru.

Byla tato informace užitečná?