Dobírka

Zaplaťte přímo při převzetí zboží. Zboží k Vám doručíme prostřednictvím společnosti PPL. Dopravci můžete zaplatit cenu zboží při přejímce zboží v hotovosti. Je to pohodlné a hlavně rychlé. Faktura je součástí balíčku, který Vám bude doručen.

Platba předem

Při tomto způsobu platby nám nejprve zaplatíte zálohovou fakturu. Poté, co obdržíme peníze, Vám doručíme objednaný výrobek a společně s ním také fakturu, která Vám bude sloužit jako daňový doklad.

V případě platby předem (převodem na účet) vyčkejte na informační e-mail, ve kterém obdržíte rekapitulaci objednávky a podklady pro platbu. Objednávku uhraďte nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí podkladů k platbě.

Platba on-line: PayU

Zaplacení objednávky přes internet je nejrychlejší formou úhrady. V košíku si zvolíte jednu z nabízených on-line plateb. Nejčastěji zákazníci volí platbu kartou (VISA, MasterCard a Maestro). Před provedením platby si nezapomeňte ověřit, zdali máte dostatečný zůstatek na svém účtu, a zdali máte správně nastaveny denní limity čerpání.

Velmi populární metodou je rovněž možnost převedení částky přímo Vaší bankou. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví své banky, kde po přihlášení můžete platbu ihned provést. Úhrada částky proběhne během několika minut. Možnost rychlé platby přes následující banky:

  • PLATBA 24 (Česká spořitelna)
  • Komerční banka
  • mBank
  • Raiffeisen BANK
  • Fio banka

Platba na fakturu se splatností

Dobře víme, že platba na dobírku může být nejen u velkých firem poměrně komplikovaný proces a platba na zálohovou fakturu zase přináší komplikace spojené s pozdním dodáním produktů, které nutně potřebujete. I když ještě nejste našimi zákazníky a měli byste zájem u nás pravidelně nakupovat na fakturu se splatností, neváhejte nás kontaktovat - pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

Byla tato informace užitečná?