Spojovací materiály

Spojování, montáž a spojování sestav.

TOOLCRAFT čerpá z dlouholetých zkušeností v oblasti spojovací techniky. Šroubovací nářadí, vrtací pomůcky, technologie lepení a velký výběr šroubů a montážního materiálu dělají z TOOLCRAFT zkušeného partnera v montážní technice.

Conrad poskytuje správné vybavení pro různé požadavky. 


TECHNIKA JSME MY

  

Příslušenství pro vrtání a řezný materiál pro dokonalé přizpůsobení

Svěrky, spony a přezky pomáhají při zajišťování materiálů. Jednoruční upínače TOOLCRAFT jsou k dispozici v plastu a hliníku. Obě verze lze použít pro upínání a roztahování.

    

Správné nářadí pro rychlou a efektivní práci

Ruční nářadí pro každodenní práci musí být vždy připraveno k použití a musí být velmi přesné. Neméně důležitý je i materiál výroby, který musí zaručit dlouhou životnost i při nejvyšším zatížení.

Nejvyšší kvalita výroby je požadavek, který TOOLCRAFT splňuje, a proto nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti. Dokonce i rezavé šroubové spoje lze bezpečně odšroubovat pro ochranu hlavy šroubu, což zajišťuje efektivní a bezproblémový provoz.

Řada TOOLCRAFT zahrnuje nejen pevné vidlicové klíče, ale také široký výběr momentových nástrojů s rozsahem točivého momentu až 370 Nm. Některé modely jsou k dispozici také v kalibrované verzi.

  

Šrouby a průmyslový materiál

Jednoduchá a komplexní dodávka materiálu pro výrobu, vývoj a řemeslné zpracování

Administrativní kroky spojené s objednáváním dílů C jsou velmi časově náročné. Stačí se zamyslet nad šrouby, které jsou na trhu dostupné v mnoha různých standardech, upínání a provedení. Proces nákupu se stává obzvláště komplikovaným, když se společnost musí spoléhat na několik dodavatelů, protože není schopna objednat všechny potřebné komponenty na jednom místě.

Optimalizujte své nákupy a důvěřujte kompetencím TOOLCRAFT:

 

  • Malé množství k dispozici
  • Více než 50 000 produktů
  • Rychlá dostupnost

  

  

Bezpečnost při práci

Zdraví zaměstnanců by mělo být na prvním místě, proto je nesmírně důležité dbát na vhodné vybavení, oblečení a prvky zajišťující nejexponovanější části těla. Použití osvědčených technologií a vysokopevnostních materiálů poskytuje řešení, která zaručují pohodlnou práci a výrazně minimalizují rizika.

Jednodušší, rychlejší a přesnější montáž díky měřicím přístrojům

Malí pomocníci s velkým účinkem. Proč nepoužít samonivelační křížový laser, který generuje jasně viditelnou čáru na větší ploše, která je přesně horizontálně i vertikálně vyrovnána, nebo elektronický úhloměr s přídavnou vodováhou, který umožňuje vyrovnání velkých součástí ve všech osách.

  

Hořáky pro ohřev těžko povolitelných šroubových spojů

Pomalé zahřívání šroubů, matic a šroubových spojů narušuje rez a umožňuje pronikání rozpouštědla. Ve většině případů je možné nedestruktivní uvolnění. Pro těžko dostupná místa si můžete vybrat i malé a šikovné plynové hořáky, které vám umožní pracovat i v těch nejtěsnějších místech.