Příslušenství pro nářadí

Správné příslušenství je stejně důležité jako nářadí

Pro zachování správného výkonu a funkčnosti zařízení jsou potřeba další díly, které se během provozu opotřebovávají. Objevte naši širokou nabídku příslušenství.

Conrad nabízí správné vybavení pro každý požadavek.

TECHNIKA JSME MY

Vaše technologické výhody na první pohled

Samolepicí páska 3M VHB

Lepicí pásky VHB™ vyvinuté společností 3M se těší neutuchajícímu úspěchu od roku 1980 díky své jedinečné lepicí síle a neomezeným možnostem designu. Jsou alternativou k mechanickým způsobům spojování (nýtování, svařování, svařování). Inženýři a produktoví specialisté vědí, že se na toto spolehlivé řešení mohou vždy spolehnout. Přesvědčte se sami o síle a spolehlivosti pásek 3M VHB.

Šrouby SWG HOX

Univerzální šrouby pro širokou škálu aplikací. Ideální pro upevnění nábytku, vybavení obchodů a interiérů, stejně jako pro střešní krytiny a dřevěné konstrukce. S profesionálním vrutem HOX do dřeva se vždy bezpečně rozhodnete.

Vysoce kvalitní šrouby

Profesionální vruty do dřeva HOX od SWG jsou vyráběny podle nejpřísnějších požadavků na kvalitu. Použitím šroubů HOX si můžete být jisti trvale kvalitními spoji. Šetří také energii a námahu pro lidi a zařízení.

Hmoždinky Fischer DuoPower

Fischer DuoPower je 2složková hmoždinka pro upevnění na všechny stavební podklady. Šedý prvek z vysoce kvalitního polyamidu automaticky aktivuje optimální otevření pro nejlepší držení v závislosti na stavebním materiálu. Rozpěrná křídla červeného prvku podporují bezpečnou distribuci a poskytují dodatečné zabezpečení šedému prvku.

Hladké otevírání umožňuje snadnou aktivaci šroubu a bezpečnou instalaci do potrubí. Bezpečnost zvyšuje velmi dobrý přítlak zátky při zašroubování. DuoPower je první volbou pro upevnění.

Nejlepší dodavatelé

Připraveno k použití se správným příslušenstvím

Další služby na platformě Conrad Sourcing