Kabely a příslušenství

Náš sortiment jednožilových a vícežilových kabelů pro širokou možnost použití v průmyslu, kancelářích a hobby, stejně jako vhodné příslušenství umožňuje koupit všechny produkty, které potřebujete, na jednom místě. Nabízíme mimo jiné: řídicí, koaxiální a telekomunikační kabely, kabely pro přenos dat, optické kabely a fotovoltaické kabely. Samozřejmostí je i příslušenství potřebné k instalaci - držáky kabelů, stahovací pásky, kabelové průchodky, ale také kabelové štítky a smršťovací bužírky. Naše nabídka navíc zahrnuje také přístroje pro testování kabelů a elektroinstalací, které zajistí bezpečnost a spolehlivost vašich systémů. Instalatéři ocení nářadí pro kabely, včetně profesionálních krimpovacích, řezaček a odstraňovačů izolace – každou instalaci usnadní a urychlí. Seznamte se s celou širokou nabídkou a vyberte si pro sebe to nejlepší řešení.

Vícežilové kabely

Jednožilové kabely

Testování kabelů

Příslušenství pro kabely

Nejlepší značky na trhu


Kabely v metráži

V rámci našeho servisu kabelové metráže nabízíme přizpůsobení kabelů a hadic přesně podle vašich požadavků. Vy tak můžete profitovat z rychlého dodání, které je pro firmu Conrad typické, a to bez dodatečných nákladů. Z více než 6 400 druhů kabelů, hadic a příslušenství, které máme v nabídce, si můžete vybrat přesně takový produkt, jaký potřebujete.

Doporučená témata


Termínované objednávky

Conrad jako profesionální obchodní partner umožňuje jak plánování a realizaci dodávek s předstihem, tak je umožňuje realizovat v případě specifických, aktuálních potřeb. Využijte výhod velkých objednávek, zajistěte atraktivní a stabilní obchodní podmínky a minimalizujte tak riziko rychle se měnících cen. Obraťte se na  obchodního zástupce , který vám pomůže vybrat řešení vyhovující vašim požadavkům.

Naše doporučení

Mohlo by vás zajímat