S přehledným ovládací jednotky a velkým, dobře čitelným manometr
Dlouhý pogumovaná rukojeť a velká kola pro snadnou přepravu
2 Luftabgange
Technické parametry
Kategorie produktu
pístový kompresor
Počet válců
1
1.5 W
Čerpací výkon
220 l/min
Provozní přetlak
8 bar
Max. počet otáček
2850 ot./min
objem tlak. nádoby
50 l
Provozní napětí
230 V
Délka
325 mm
Šířka
830 mm
V
665 mm
Hmotnost
35 kg
UKCA
Ano
Varianty(Všechny ceny jsou bez DPH.)
objem tlak. nádoby
Výkon
Čerpací výkon
Provozní přetlak
STANLEY pístový kompresor D 211/8/50S 50 l 8 bar
1781904
Tento produkt
50 l
1.5 W
220 l/min
8 bar
STANLEY pístový kompresor DN 200/10/30V 30 l 10 bar
1781901
30 l
1.5 kW
220 l/min
10 bar
STANLEY pístový kompresor HY 227/10/50V 50 l 10 bar
1781902
50 l
1.5 kW
220 l/min
10 bar
STANLEY pístový kompresor D 211/8/24S 24 l 8 bar
1781903
24 l
1.5 kW
220 l/min
8 bar
STANLEY pístový kompresor DV2 400/10/50 50 l 10 bar
1781905
50 l
2.2 kW
350 l/min
10 bar
Ke stažení
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny 1781904 STANLEY pístový kompresor D 211/8/50S 50 l 8 bar
Popis
Pojízdný pístový kompresor v olgeschmierter provedení · přímo napájený 1válcový agregát · Včetně tlakového redukčního ventilu pro přesné nastavení výstupního tlaku · Vč. kulový kohout pro Kondensatablass · Vysoká stabilita díky 2 gumové nožky při použití.
Tento text byl přeložen strojově.
Odpovídající položky pro tento produkt naleznete zde
Pojízdný pístový kompresor v olgeschmierter provedení · přímo napájený 1válcový agregát · Včetně tlakového redukčního ventilu pro přesné nastavení výstupního tlaku · Vč. kulový kohout pro Kondensatablass · Vysoká stabilita díky 2 gumové nožky při použití.