Siemens 5SV13166KK16 proudový chránič/elektrický jistič 1pólový 16 A 0.03 A 230 V
EAN:
Zkopírováno
Označení výrobce:
5SV13166KK16
Zkopírováno
Objednací číslo:
1/4
Varianty
Další varianty produktu
Kategorie produktu
proudový chránič/elektrický jistič
Pólů
1
Spouštěcí charakteristika
B
Jmenotivý zbytkový proud
0.03 A
Jmenovitý proud - filtr
16 A